Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Volejboll

Top Volejbolli / Molten - V5M5000 Top Volejbolli / Molten - V5M5000
E fundit
Brand: Molten
Teknologjia revolucionare e stabilitetit të fluturimit FLISTATEC volejbolli FIVB e miratuar Dizajni gjashtëkëndor i ngritur në sipërfaqen e topit përmirëson rrymën e ajrit rreth topit gjatë fluturimit  Shtresë e re e butë dhe e trashë me mikrofibër e cila, kur kombinohet me shtresën e sig..
€70.00
Top Volejbolli / Molten V5M4500 Top Volejbolli / Molten V5M4500
E fundit
Brand: Molten
Madhësia: 5Perimetri: 65 – 67 cmPesha: 260 – 280 gPlotëson të gjitha kërkesat e FIVB, mbulesa prej lëkure sintetike shumë të butë e bën topin jashtëzakonisht miqësor.Numri i paneleve: 18Materiali i Mbulesës: Lëkurë PUFshikëza: ButilNdërtimi: i laminuar..
€40.00
Brand: Mikasa
Pesha dhe madhësia zyrtare (260 - 280 g, 65 - 67 cm) PU-material i butë i sipërm për trajtim të shkëlqyeshëm – Jashtëzakonisht të rehatshme me prekjePanele të qepuraMiratuar nga DVV..
€28.00
Brand: Spalding
E përkryer për lojëra të brendshme dhe të jashtmeProdhuar me makinë të qepurMbulesë TPE e veshur me shkumë, me prekje të butëMadhësia dhe pesha zyrtare..
€18.00
Pompa për topa / Spalding
Nuk ka në stok
Brand: Spalding
 MaterialiPlastikeDimensionet e artikullit23,1 x 23,1 x 23,1 centimetraBurimi i energjisëPërshtatës..
€16.00
Brand: Molten
Përmasat : 64 x 64 x 100 cmKapaciteti: 20 - 30 topa..
€140.00
Brand: Garlando
Veçoritë:o   Ideale për ata që duan të luajnë volejboll duke përdorur një produkt cilësor.o   Mbushjet e gjurit kanë mbushje me densitet të dyfishtë.o   Janë në pëlhurë që ajroset, të punuara me material 50% poliestër, 35% gome, 15% EVA (Etileni Vinil Acetat).o ..
€8.00
Brand: Mikasa
V200W përmban një dizajn aerodinamik të balancuar në mënyrë të përsosur, me 18 panele që përmirëson lëvizjen e topit dhe u jep lojtarëve kontroll më të madh. Me dukshmëri të përmirësuar, Madhësia: 5 (65-67 cm)Pesha: 260-280 gMbulesa e përbërë nga Micro-Fiber me dy gropëzimeFunksionaliteti ..
€100.00
Prej 1 deri 12 nga 16 (2 faqe)