Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Fitness

Brand: Toorx
Ideale për relaksimin e tensionit dhe stimulimin e qarkullimit të gjakut.Masazhoni topa me gjemba konike, të cilat stimulojnë receptorët ndijor të trupit dhe përmirësojnë sistemin e qarkullimit të gjakut.Perfekte për të luftuar celulitin, stimulimin e qarkullimit, ushtrimet kundër stresi..
€5.00
Brand: Toorx
Top i shkëlqyeshëm për joga dhe aktivitete të tjera.Projektuar për të forcuar muskujt e krahëve, shpatullave, të gjithë trupit të sipërm dhe ekstremiteteve të poshtme.E butë, jo e rrëshqitshme dhe shumë e këndshme në prekje dhe e rehatshme në kapje.Pesha: 1,5 kg..
€6.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 75 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€16.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 65 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€14.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 55 cmPesha: 1.35gDimensionet: 43,5 x 35 x 44 cmPërdorimi: Për të rritur..
€12.00
Brand: Toorx
I përshtatshëm për dyer me korniza nga 61 deri në 81 cm të gjera dhe me thellësi të kornizës ndërmjet 11 dhe 16 cm.Dimensioni i produktit: 940x420x170 mmPesha maksimale e përdoruesit: 100 kg..
€25.00
Maqina për ushtrime të këmbëve / Toorx - FWX-4400 Maqina për ushtrime të këmbëve / Toorx - FWX-4400
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e ngarkueshme: 250 kgUlëse me shkumë me densitet të lartë të adaptueshëm anatomikisht me formën e trupitPesha maksimale e përdoruesit: 150 kgPër përdorim: ProfesionalSistemi Push me Platforma fikseKembëza e madhe për një ergonomi idealeKushinetat e sist..
€1,580.00
Maqina për ushtrime / Toorx - WLX- 3400 Maqina për ushtrime / Toorx - WLX- 3400
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e ngarkueshme: 300 kgPesha maksimale e përdoruesit : 150 kgLartësia e krahut vëzhgues sigurie e rregullueshme (450-1890 mm) në 25 nivele dhe distancë 60 mmKrahu i sigurisë ekstra të fortë 6 mm trashësi me jastëkë mbrojtës UHMW (Peshë Molekulare Ultra e Lartë )Paj..
€1,015.00
Maqina Multpower / Toorx - WLX-6000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
E përkryer për përdorim komercialTë përshtatshme për pllakat e peshave olimpikeKëmbët vijnë me një mbulesë gome mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë e palestrës.8 pozicione ndalimi për shiritin e drejtuarMbajtësit e shufrës rrëshqasin mbi kushineta me performancë të lartë me tufë li..
€2,390.00
Brand: Toorx
Ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit dhe stabilitetitIdeale për rritjen e masës muskulore dhe formësimin e figurës suajPërmirëson qëndriminPesha: 1 kg..
€5.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 60x75x36 cmIdeale për forcimin e krahëve, gjoksit, shpinës, barkut dhe ushtrimeve bazë.Materiali: ÇelikPesha maksimale e rekomanduar: 250kgPesha e produktit: 11000gr..
€113.00
Prej 1 deri 12 nga 140 (12 faqe)