Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Kardio

Biçikleta për ushtrime - BRX AIR-CROSS Biçikleta për ushtrime - BRX AIR-CROSS
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kgKonsol: Ekran LCD - i përfshirë mbajtës për smartphone/tabletëFunksionet: koha, distanca, kaloritë, shpejtësia, pulsi, RPMProgramet:ManualProgramet e synuara: Koha, kaloritë, distanca, pulsiPozicioni i ulëses: rregullimi vertikal dhe rregu..
€1,200.00
Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9 Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9
E fundit
Brand: NordicTrack
Biçikleta e re Nodictrack GX 3.9 Sport është  mjeti i përsosur për të përmirësuar shpejt gjendjen tuaj fizike,  për të forcuar sistemin tuaj kardiovaskular dhe për të tonifikuar muskujt tuaj. o   Ekrani i konsolës: Konsolë LCDo   Niveli i Rezistencës:..
€700.00
Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pe..
€799.00
Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi.Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve. Detajet e rëndësishme:o&nb..
€640.00
Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë. Biçikleta Magnetike 225 CSX..
€600.00
Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+ Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Përputhshmëria me Bluetooth iFitAudio i pajtueshëm me iPod (2 x 2" altoparlantë)22 Nivele të rezistencës dixhitaleEkran me shumë ngjyra 5" me kontrast të lartëPedale ergonomike me rripa të rregullueshëmRrotat e transportit të përfshira7kg Inerci efektive24 stërvitje të programuara paraprakis..
€760.00
Brand: Kettler
Pesha maksimale e përdoruesit: 130kgDimensionet: 90cm x 54cm x 136cmSistemi i frenimit: ManualEkrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, RPM, kaloritë, rrahjet e zemrësMatja e rrahjeve të zemrës: Sensore të pulsit të zemrësEnergjia: Me bateriRregullimi i shalës:&..
€450.00
Biçikleta për ushtrime / Rogue - Echo bike Biçikleta për ushtrime / Rogue - Echo bike
Nuk ka në stok
Brand: Rogue
Hapi ose Gjurma (gjerësia): 52,75″ H x 58,875″ L x 29,875″Pesha: 127 lbs (57kg)Dimensionet e sediljes: 10,5″ L x 10,75″ WTrajnimi i makinës: ngasje me rripPedale: Metal me nyje kapëseDiametri i ventilatorit: 29″Ekrani: LCDSpecifikat: shpejtësia, ritmi, intervalet, distanca, kaloritë, vat dhe rrahje..
€1,820.00
Spin Biçikleta Commercial / NordicTrack S10i Spin Biçikleta Commercial / NordicTrack S10i
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Dimensionet: 140 x 56 x 141cmLartësia maksimale: 116cmLartësia minimale: 56cmPesha: 74kgMekanizmi: MagnetikeFurnizimi me energji elektrike: me bateriPesha maksimale e përdoruesit: 150kgNumri i niveleve të rezistencës: 22..
€2,099.00
Bicikleta magnetike Nordicktrack GX 2.7U Bicikleta magnetike Nordicktrack GX 2.7U
Nuk ka në stok
Brand: NordicTrack
Specifikimet kryesoreProgrami i anëtarësimit: iFitGjatësia: 34.5 inçGjerësia e produktit : 21.3 inçLartësia e produktit: 58 inçPesha: 32kgNumri i niveleve të rezistencës: 20Ngjyra: Gri e çelur/Gri e errët/Argjend Specifikat GjeneraleBrendi: NordicTrackLloji i biçikletës: DrejtKërkohet mon..
€600.00
Bicikleta magnetike AVIOR M Bicikleta magnetike AVIOR M
Nuk ka në stok
Brand: Kettler
Brendi:KettlerDimensionet:86 x 59 x 142 cm                Display:koha, shpejtësia, distanca, K-kaloritë, pulsiPesha max. e perdoruesit:110kg..
€400.00
Biçkletë Magnetike Paluese - BFK-SLIM
Nuk ka në stok
Brand: Garlando
Max pesha perdoruesit: 100 KgInformacione: scan, distance, calories, time, speed, odometerEkrani: LCDPesha produktit: 17,8 KgDimensionet: 820 x 410 x 1180 mm..
€185.00
Prej 1 deri 12 nga 12 (1 faqe)