Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Paisje Te Forces

Maqina për ushtrime të këmbëve / Toorx - FWX-4400 Maqina për ushtrime të këmbëve / Toorx - FWX-4400
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e ngarkueshme: 250 kgUlëse me shkumë me densitet të lartë të adaptueshëm anatomikisht me formën e trupitPesha maksimale e përdoruesit: 150 kgPër përdorim: ProfesionalSistemi Push me Platforma fikseKembëza e madhe për një ergonomi idealeKushinetat e sist..
€1,580.00
Maqina për ushtrime / Toorx - WLX- 3400 Maqina për ushtrime / Toorx - WLX- 3400
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e ngarkueshme: 300 kgPesha maksimale e përdoruesit : 150 kgLartësia e krahut vëzhgues sigurie e rregullueshme (450-1890 mm) në 25 nivele dhe distancë 60 mmKrahu i sigurisë ekstra të fortë 6 mm trashësi me jastëkë mbrojtës UHMW (Peshë Molekulare Ultra e Lartë )Paj..
€1,015.00
Maqina Multpower / Toorx - WLX-6000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
E përkryer për përdorim komercialTë përshtatshme për pllakat e peshave olimpikeKëmbët vijnë me një mbulesë gome mbrojtëse për të mbrojtur dyshemenë e palestrës.8 pozicione ndalimi për shiritin e drejtuarMbajtësit e shufrës rrëshqasin mbi kushineta me performancë të lartë me tufë li..
€2,390.00
Pajisje multifunksionale / Everfit - MSK-500 Pajisje multifunksionale / Everfit - MSK-500
E fundit
Brand: Toorx
Madhësia e ulëses: 400 x 330 x 45 mmMadhësia e mbështetëses: 285 x 610 x 45 mmStruktura gyp çeliku të përforcuar me seksion katror 45x45 mmLyerje e dyfishtë pluhur epoksid (rezistente ndaj gërvishtjeve)Pesha e produktit: 89 kgDimensionet e produktit: 1585 x 925 x 2000 mmPesha..
€540.00
Maqina cross -Toorx - CSX-6000 Maqina cross -Toorx - CSX-6000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg         Kushinetat ‘’Power Grad’’ për një veprim të qetë dhe të saktë.Sistemi i kabllove: kabllo të endura prej çeliku me veshje poliuretaniPajisjet: 4 doreza rrotullash, 2 litarë për triceps, 2 shufra tr..
€3,400.00
ProForm VUE / PFB14820 - INT ProForm VUE / PFB14820 - INT
E fundit
Brand: Proform
Është një pasqyrë e hijshme, kompakte dhe e dizajnuar në mënyrë elegante me një ekran me prekje HD që ju lejon të përdorni qindra stërvitje në aplikacionin iFit. Gjatë stërvitjes ju keni konfigurimin tuaj të ushtrimeve gjithmonë në pamje në pasqyrë dhe rrjedhimisht kontrollin e plotë. ..
€2,450.00
Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT
E fundit
Brand: NordicTrack
Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INThttps://www.sportingks.com/index.php?route=product/product&product_id=29526 set pasha të NordicTrack2 kettlebell të NordicTrack3 Goma për rezistencë të rëndë3 Goma për rezistencë të lehta,të mesme dhe të rëndaDyshek për ushtrime Dy blloqe për Yoga..
€1,300.00
Vault / NordicTrack - NTB15019-INT Vault / NordicTrack - NTB15019-INT
E fundit
Brand: NordicTrack
Një nga produktet më befasuese dhe inovative në treg, NordicTrack me produktin Vault sjell trajnimin interaktiv në një nivel të ri. Asnjëherë më parë një paketë kaq e plotë nuk ka ardhur në një dizajn të bukur dhe të hijshëm.Informacionet kryesore:o   Ekran me prekje 32", me cilë..
€2,950.00
Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Me makinën e vozitjes -  ProForm Carbon R10, stërvitja e fitnesit në shtëpi është më argëtuese. o   Ekran inteligjent HD 10 inç o   iFit o   Dy altoparlantë të integruar 2 inç o   Pedale rrotulluese me përmasa të..
€1,350.00
Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical
E fundit
Brand: NordicTrack
Gjatësia e hapit 18 inç manual - Hap i rregullueshëm Rrota Deri në 7Kg në mënyrë efektive Rregullimi i rampës Rampë manuale dhe e rregullueshme me 5 pozicione Ekrani i konsolës Ekran 5 inç me ndr..
€1,180.00
Brand: NordicTrack
Detajet:o   Ekran me ngjyra 7" me prekjeo   Aplikacioni iFito   Pjerrësia e rregullueshme nga 0 - 20 përqindo   Mbajtës uji i përfshirëo   Dy altoparlantë Bluetootho   Pesha maksimale e rekomanduar: 159kgo   Dimensionet:..
€2,050.00
Prej 1 deri 12 nga 38 (4 faqe)