Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Aksesorë

Brand: Toorx
Ideale për relaksimin e tensionit dhe stimulimin e qarkullimit të gjakut.Masazhoni topa me gjemba konike, të cilat stimulojnë receptorët ndijor të trupit dhe përmirësojnë sistemin e qarkullimit të gjakut.Perfekte për të luftuar celulitin, stimulimin e qarkullimit, ushtrimet kundër stresi..
€5.00
Brand: Toorx
Top i shkëlqyeshëm për joga dhe aktivitete të tjera.Projektuar për të forcuar muskujt e krahëve, shpatullave, të gjithë trupit të sipërm dhe ekstremiteteve të poshtme.E butë, jo e rrëshqitshme dhe shumë e këndshme në prekje dhe e rehatshme në kapje.Pesha: 1,5 kg..
€6.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 75 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€16.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 65 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€14.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 55 cmPesha: 1.35gDimensionet: 43,5 x 35 x 44 cmPërdorimi: Për të rritur..
€12.00
Brand: Toorx
I përshtatshëm për dyer me korniza nga 61 deri në 81 cm të gjera dhe me thellësi të kornizës ndërmjet 11 dhe 16 cm.Dimensioni i produktit: 940x420x170 mmPesha maksimale e përdoruesit: 100 kg..
€25.00
Brand: Toorx
Ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit dhe stabilitetitIdeale për rritjen e masës muskulore dhe formësimin e figurës suajPërmirëson qëndriminPesha: 1 kg..
€5.00
Brendi              Body SculptureKodi                  0715280718063Ngjyra              RozeMax Pesha      10Kg..
€7.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 60x75x36 cmIdeale për forcimin e krahëve, gjoksit, shpinës, barkut dhe ushtrimeve bazë.Materiali: ÇelikPesha maksimale e rekomanduar: 250kgPesha e produktit: 11000gr..
€113.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 36x60x35 cmIdeale për forcimin e krahëve, gjoksit, shpinës, barkut dhe ushtrimeve bazë.Materiali: ÇelikPesha maksimale e rekomanduar: 250kgPesha e produktit: 5000gr..
€82.00
Brand: Toorx
I përshtatshëm për gjimnastikë, aerobik dhe për ushtrime në shtëpi.Materiali me cilësi të lartë siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurtë gjatë ushtrimeve dinamike...
€25.00
Prej 1 deri 12 nga 161 (14 faqe)