You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Sporte Dimërore

Mögliche Optionen

Skija SCOTT / SLIGHT 83 SET M10 - 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172580

560,00€ 700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


Zbritje
-20%

Mögliche Optionen

Alpina - DIAMOND 2.0 W White Violet

Modeli: Alpina

Kodi i produktit: 3838432826786

57,00€

Diamond 2.0 është këpucët perfekte për tre sezone për ditët e pranverës, vjeshtës dhe verës, shumë komode dhe të lehta. 


Brendi: Alpina

Kodi: 3838432826786

Pesha: 370gr

Numrat:36,37,39,42,43

BALACLAVA VIKING black

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115716242

13,00€

Balaclava Viking black ergonomike dhe vetitë termorregulluese e bëjnë maskën shumëfunksionale. Pasi të paloset, maska zë shumë pak hapësirë, përshtatet lehtësisht në xhepin e xhaketës dhe mund të jetë një shoqërues i këndshëm gjatë ndryshimit të motit.

Madhësia : standarde

Përparësitë kryesore: tegela të sheshta

vetitë termorregulluese

përshtatje ergonomike

Ideale nën helmetë dhe për shumë aktivitete, në stinë të ndryshme

Out of stock

BALACLAVA VIKING lime

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115753254

13,00€

Balaclava Viking lime Prerja ergonomike dhe vetitë termorregulluese e bëjnë maskën shumëfunksionale. Pasi të paloset, maska zë shumë pak hapësirë, përshtatet lehtësisht në xhepin e xhaketës dhe mund të jetë një shoqërues i këndshëm gjatë ndryshimit të motit.

Madhësia : standarde

Përparësitë kryesore: tegela të sheshta

vetitë termorregulluese

përshtatje ergonomike

Ideale nën helmetë dhe për shumë aktivitete, në stinë të ndryshme

Out of stock

Bandana 6565 Odor Control black

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115774150

7,60€ 9,50€


Zbritje
-20%

Bandana Polartec Outside 6565

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115754633

10,00€ 12,50€

Materiali: Polartec (lesh)

Zbritje
-20%
10,00€ 12,50€

Bandana Polartec Outside 8700 grass green (Gore - Tex, Infinium)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115777090

15,20€ 19,00€


Zbritje
-20%

Bandana polartec outside dark grey

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115777076

10,40€ 13,00€

Materiali: Polartec (lesh)

Zbritje
-20%

Bandana SKULL black-white (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115789734

6,40€ 8,00€


Zbritje
-20%

BANDANA VIKING blue-green 15 (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115720188

7,20€ 9,00€

Materiali: 100% Poliester

Zbritje
-20%

Bandana VIKING DARKNESS POLARTEC black

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115792055

9,60€ 12,00€


Zbritje
-20%

Bandana VIKING grass green

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115800064

6,40€ 8,00€


Zbritje
-20%
6,40€ 8,00€

Bandana VIKING HEARTS pinkk green (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115789710

6,40€ 8,00€

Materiali: 100% Poliester

Zbritje
-20%

Bandana VIKING HEARTS POLARTEC IN pink (Polartec Inside)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115792253

9,60€ 12,00€
Materiali: Polartec (lesh)
Zbritje
-20%

Bandana VIKING MESH blue

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115795087

6,40€ 8,00€


Zbritje
-20%
6,40€ 8,00€

Bandana VIKING MOSAIC blue black (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115791959

6,40€ 8,00€

Materiali: 100% Poliester

Zbritje
-20%
Prej 1 deri 16 nga 282 (18 faqe)