Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Veshje dimërore

Brand: Scott
Formë anatomike për përshtatje perfekteRezistente ndaj gërryerjes në thembër dhe gishtërinjDizajn i përjetshëm dhe i gjithanshëmLeshi Merino ndihmon për të mbajtur të freskët në verë dhe ngrohtë në dimërMerino ka një menaxhim të mirë të lagështisë dhe një rezistencë të shkëlqyer n..
€20.00
Brand: Scott
Teknologjitë:GORE-TEX INFINIUM™WINDSTOPPER®DUROxpandFrymëmarrëse dhe tharje e shpejtëMateriali i jashtëm: 94% Poliester 6% ElastaneMateriali i brendshëm: 100% PoliesterPërshtatje: AtletikeMadhësia: Standarde..
€18.00
Brand: Scott
100% Merino MaPP® i certifikuarPerformim natyrshëm si lëkurë e dytëMenaxhimi i erës dhe lagështisëMaterial Soft për rehati maksimale..
€95.00
Brand: Scott
100% Merino MaPP® i certifikuarPerformim natyrshëm si lëkurë e dytëMenaxhimi i erës dhe lagështisëMaterial Soft për rehati maksimale..
€78.00
Brand: Scott
FrymëmarrëseI papërshkueshëm nga ujiPërforcime lëkure në gishtin tregues dhe gishtin e madhDizajni i gishtit me rrotullimGishti tregues i pajtueshëm me ekranin me prekje të telefonitMateriali:  DUROloft..
€64.00
Brand: Color Kids
 BrendiColor Kids Pershtatshme perFemije Viti i modelit2019 Madhesite048 , 050..
€13.00
Brand: Viking
Të brendshmet e fëmijëve Skido janë një komplet shumë i ngrohtë, materiali kryesor i të cilit është 100% poliamidi i ricikluar. Kjo është arsyeja pse kjo veshje ka certifikatën e njohur Global Recycled Standard. Përveç kësaj, ka veti të shkëlqyera termike dhe termorregulluese, duke ruajtur..
€43.00
Brand: Viking
Të brendshmet e fëmijëve Skido janë një komplet shumë i ngrohtë, materiali kryesor i të cilit është 100% poliamidi i ricikluar. Kjo është arsyeja pse kjo veshje ka certifikatën e njohur Global Recycled Standard. Përveç kësaj, ka veti të shkëlqyera termike dhe termorregulluese, duke rua..
€43.00
Brand: Viking
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: Viking
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: Viking
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Brand: Viking
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Prej 1 deri 12 nga 203 (17 faqe)