Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Kapela

Brand: Scott
Me dy shtresaI përshtatshëm për skijim, snowboard, shëtitje ose veshje të përditshme.Materiali: 40% akrilik, 60% poliestër..
€18.00
Brand: Scott
Me dy shtresaI përshtatshëm për skijim, snowboard, shëtitje ose veshje të përditshme.Materiali: 40% akrilik, 60% poliestër..
€18.00
Brand: Scott
Tharje të shpejtë dhe e papërshkueshme nga eraPërbërja: 94% Poliester 6% ElastanTeknologji atletike e përshtatshme:GORE-TEX INFINIUM™ me teknologjinë e produktit WINDSTOPPER®Thurje me qeth në rrjetëDUROxpand..
€25.00
Brand: Scott
Tharje të shpejtëPërbërja: 94% Poliester 6% ElastanTeknologji atletike e përshtatshme:Duroxpand: - Një pëlhurë elastike me katër drejtime, DUROxpand ju jep lirinë e lëvizjeve dhe fleksibilitet për aventurat që kërkojnë lëvizje më të madhe...
€18.00
Brand: Color Kids
 BrendiColor Kids Pershtatshme perFemije Viti i modelit2019 Madhesite048 , 050..
€13.00
Brand: Viking
Viking Berit është një kapelë sportive dhe urbane shumë e gjithanshme, prerja e thjeshtë dhe ngjyrat e zbehta e bëjnë të dobishme në një gamë të gjerë përdorimesh. Përdorimi i leshit 100% merino siguron rehati të përsosur termike, edhe në ditët më të ftohta. Është aq universal sa i përs..
€21.00
Brand: Viking
Viking Berit është një kapelë sportive dhe urbane shumë e gjithanshme, prerja e thjeshtë dhe ngjyrat e zbehta e bëjnë të dobishme në një gamë të gjerë përdorimesh. Përdorimi i leshit 100% merino siguron rehati të përsosur termike, edhe në ditët më të ftohta. Është aq universal sa i përs..
€21.00
Brand: Viking
Viking Berit, është një kapelë sportive dhe urbane shumë e gjithanshme, prerja e thjeshtë dhe ngjyrat e zbehta e bëjnë të dobishme në një gamë të gjerë përdorimesh. Përdorimi i leshit 100% merino siguron rehati të përsosur termike, edhe në ditët më të ftohta. Është aq universal sa i për..
€21.00
Brand: Viking
Materiali280 g/m2 66% fibra bambu, 26% lesh merino, 8% elastin Karakteristikat:Lesh merino të zgjedhurTermorregullimi optimalNgrohtë pa mbinxehjeMenaxhimi i lagështisëMrymëmarrje e lartëVetitë antibakterialeFreski dhe higjienë gjatë aktivitetitElastan për një përshtatje të përsosur..
€24.00
Brand: Viking
Viking Amar, është një kapelë kalimtare dhe është një alternativë e shkëlqyer për kapelat e ngrohta dhe të trasha për dimër të butë ose ditë të ftohta. Ajo jo vetëm që do të mbrojë veshët dhe kokën nga kushtet e pakëndshme dhe do të mbajë një nivel të përshtatshëm ngrohtësie, por gjithashtu..
€10.00
Brand: Viking
Viking Amar, është një kapelë kalimtare dhe është një alternativë e shkëlqyer për kapelat e ngrohta dhe të trasha për dimër të butë ose ditë të ftohta. Ajo jo vetëm që do të mbrojë veshët dhe kokën nga kushtet e pakëndshme dhe do të mbajë një nivel të përshtatshëm ngrohtësie, por gjithashtu..
€10.00
Brand: Viking
Viking Amar, është një kapelë kalimtare dhe është një alternativë e shkëlqyer për kapelat e ngrohta dhe të trasha për dimër të butë ose ditë të ftohta. Ajo jo vetëm që do të mbrojë veshët dhe kokën nga kushtet e pakëndshme dhe do të mbajë një nivel të përshtatshëm ngrohtësie, por gjithashtu..
€10.00
Prej 1 deri 12 nga 46 (4 faqe)