Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Aksesorë dimëore

o   Forma e orës së rërës ju lejon të ecni natyrshëm dhe siguron tërheqje të përsosur.o   Struktura fleksibël "kujton" vëllimin, falë rregullimit paraprak anësor.o   Ngritja e lehtë e thembrave - thjesht shtypni fshikëzën me shtyllën.o   Veshje dhe rreg..
€180.00
Brand: Menabo
Mbajtës i skijave Menabo, mund të insalohen në të gjitha llojet e shufrave në bazë të rafteve të çatisë së makinës me gjerësi tërthore jo më shumë se 60mm. I përshtatshëm për transportimin e 3-4 palë sijave ose 2 snowboardave.o   Kapaciteti i ngarkesës: 24kgo   Dimensi..
€60.00
Brand: Menabo
o   Për 2 palë skija përfshirë shkopinjtë e skijimito   Me mbrotje kundër vjedhjeso   Gjerësia maksimale e skijave: 83 mmo   Lartësia maksimale e skijave: 55 mmZgjidhja optimale për udhëtimet spontane të skijave!Mund të montohet në sek..
€115.00
Çelik inox - Ofron qëndrueshmëriKapaku i vidhos - Lejon akses të shpejtë dhe të lehtë në hidratim.I papërshkueshëm nga rrjedhjet - Parandalon derdhjetUnaza e gjerë - Lejon bartje të lehtë.Pa BPANgjyra: RozëGjinia: burra, gra Sporti: Vrapim, JashtëLloji: ShisheKarakteristikat: e lehtë..
€28.00
Brezore per alpini ENERGY CR 4 XS-M
E fundit
Parzmore e gjithanshme, plotësisht e rregullueshme për ngjitje në të gjitha niveletRripat e belit dhe kofshëve me brendësi të termoformuar që përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin për rehati të jashtëzakonshmeRrip me 2 kopsa vetë-kyçëse dhe kofshë të rregullueshme për një përshtatje optimale4 s..
€75.00
Helmeta alpinizmi ARMOUR / Madhësia: 50-57
E fundit
Predha e brendshme e bërë nga EPS dhe kapak i jashtëm në ABS të injektuar me veshje të butë me prekje• Vrima anësore për ajrim• Sistemi i rregullueshëm i rregullimit të pasmë• Sistemi i fortë i lidhjes ballore..
€68.00
Kodi: 793661415657- Dy karabina Easy Rider- Elastike- Unaza për t'u varur drejtpërdrejt në parzmore- Shumë kompakt në mbulesën e saj me zinxhir- Absorboni energji për të reduktuar forcën e goditjeve- Rezistent ndaj gërryerjes..
€150.00
Përparoni shpejt me Ortovox Zoom Beacon. Në rast të një orteku, shpejtësia e rikuperimit është parësore, dhe kjo vjen nga thjeshtësia dhe saktësia. Zoom ka vetëm dy butona, një ekran të madh LED që tregon drejtimin dhe shenja vizuale dhe akustike të afërsisë për shpejtësi; dhe përdor teknologjin..
€260.00
Brand: Menabo
Përbëhet prej aluminit dhe plastikës së fortë. Shumë i sigurt dhe praktik, modeli Iceberg është i thjeshtë dhe i shpejtë për t'u përdorur: mund të instalohet në të gjitha llojet e shufrave të çatisë me anë të fiksimit standard të sistemit T 20 mm (0,78”) ose si alternativë me komplet opsional të ..
€55.00
Brand: Marker
Frenat alpinist MRK ALPINIST 105mm Marker Alpinist Brake Skistopper 105mm është një frenim i lehtë për serinë Alpinist dhe garanton funksionim të lehtë me peshë minimale.Në modalitetin e ecjes, ai kyçet automatikisht në hapin e parë dhe riaktivizohet kur kalon në modalitetin e afrimit.Pesha: 90 g&nb..
€55.00
Brand: Menabo
Mbajtës magnetike për skija me mbrojtje kundër vjedhjes, i cili mbron raftin dhe skijat/snowboarding tuaj.Mund të mbajë 3 palë skija dhe 2 snowboard.Jashtëzakonisht e lehtë për t'u fiksuar në çatinë e makinës suaj pa përdorimin e mjeteve, e përputhshme me të gjitha montimet e çatisë..
€165.00
Brand: Menabo
Mbajtëset magnetike për skija Igloo ju lejon të transportoni 2 palë ski pa një mbështetje bazë në çatinë e automjetit tuaj. Montohet shpejt dhe pa mjete thjesht duke e vendosur në çati. Një magnet dhe një rrip shtesë plastik i bashkangjitur në derën e shoferit sigurojnë që mbajtësi i s..
€60.00
Prej 1 deri 12 nga 27 (3 faqe)