Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Bandana dhe Maska

Brand: Scott
Teknologjitë:GORE-TEX INFINIUM™WINDSTOPPER®DUROxpandFrymëmarrëse dhe tharje e shpejtëMateriali i jashtëm: 94% Poliester 6% ElastaneMateriali i brendshëm: 100% PoliesterPërshtatje: AtletikeMadhësia: Standarde..
€18.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% merinoPërshtatje: AtletikeMadhësia: Standarde..
€20.00
Bandana / Scott GAITER LT fir green-black
E fundit
Brand: Scott
MultifunksionaleShumë frymëmarrëseTharje të shpejtëMe peshë të lehtëTeknologjia:DUROxpandDRYOxcellPërbërja:100% poliesterPesha: 35g..
€17.00
Bandana / Scott GAITER LT dark blue-metal blue
E fundit
Brand: Scott
MultifunksionaleShumë frymëmarrëseTharje të shpejtëMe peshë të lehtëTeknologjia:DUROxpandDRYOxcellPërbërja:100% poliesterPesha: 35g..
€17.00
Bandana / Scott GAITER LT black-dark grey
Nuk ka në stok
Brand: Scott
MultifunksionaleShumë frymëmarrëseTharje të shpejtëMe peshë të lehtëTeknologjia:DUROxpandDRYOxcellPërbërja:100% poliesterPesha: 35g..
€17.00
Brand: Viking
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Brand: Viking
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Brand: Viking
Parker është multifunksionale dhe mund të përdoret pothuajse në çdo kohë të vitit - gjatë aktiviteteve dimërore si ski, snowboard, udhëtim me sajë, patinazh në akull, si dhe gjatë shëtitjeve të gjata të dimrit, në verë - për mbrojtjen e erës nga era kur ngasni motoçikletë ose biçikletë.&nbs..
€26.00
Brand: Viking
Prerja ergonomike dhe pëlhura Coolmax - që rregullon kushtet termike të kokës - janë pikat e forta të maskave Viking Crister, falë të cilave ndihet rehati e madhe.  Përparësitë kryesore:·      Tegela të sheshta ·      Termorregullator&n..
€24.00
Brand: Viking
Bandana Katia është me përdorim shumëfunksional.Përfundim antipilues.Shume menyra për përdorimLargon lagështinë.Frymëmarrje e lartë.Material fleksibël, i lehtë. Të dhënat teknike:Materiali: 90% poliester, 10% elastanMadhësi universale..
€12.50
Brand: Viking
Bandana Katia është me përdorim shumëfunksional.Përfundim antipilues.Shume menyra për përdorimLargon lagështinë.Frymëmarrje e lartë.Material fleksibël, i lehtë. Të dhënat teknike:Materiali: 90% poliester, 10% elastanMadhësi universale..
€12.50
Brand: Viking
Bandana Katia është me përdorim shumëfunksional.Përfundim antipilues.Shume menyra për përdorimLargon lagështinë.Frymëmarrje e lartë.Material fleksibël, i lehtë. Të dhënat teknike:Materiali: 90% poliester, 10% elastanMadhësi universale..
€12.50
Prej 1 deri 12 nga 60 (5 faqe)