Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Këpucë

Brand: Roxa
Materiali: PU+ / PP+Kopsat: 4 AluAstar: U 50 LSGripWalkSistemi i lidhjes: Apline / GripWalk102 mm BioFit Mansheta specifike: Mansheta e sipërme specifike e grave ofron lartësi të reduktuar dhe formë "të gërvishtur" për të akomoduar me lehtësi format këmbëve&nbs..
€167.00
Brand: Roxa
Flex: 80Liner: Astar komfortiMaterial: PP+ / PP+102 mm BiofitKopsat: 4 alumini Dizajni i ri i mbivendosjes ultra të lehtë me 2 pjesë ofron fuqi dhe saktësi. Sistemi i veshjes së lehtëFutja e panelit të butë poliuretani në fund mundëson veshje-heqje, të leh..
€150.00
Brand: Scott
NDËRTIMI: Powerlite 2.0 - Cabrio HybridINDEKSI I FLEX'it: 100Niveli: E mesme - e avancuarKategoria: TurnePesha: 1330gMbyllja: 2 kopsa mikro-rregulluese Ergal®, kapëse me kyç, rrip për shtrëngim                        &n..
€400.00
Brand: Dalbello
Të dizajnuara për skijatorët e rinjë që dëshirojnë performance të lartë në skijimTë pajisura me një dizajn Cabrio, ofrojnë një konstruksion me tre pjesë që siguron një ekuilibër të përsosur të performancës dhe rehatisëPërkulja më e butë lejon fillimin dhe manovrimin më të lehtë të kthesë..
€115.00
Brand: Dalbello
Një diapazon mesatar i rehatshëm që zgjat për shumicën e këmbëve mesatare ose pak më të gjera – 100mFlex: 90Veloce IF LinerAutofit TongueIzolimi Primaloft®Materialet dhe Dizajn ShellDizajni i mbivendosjes – Ky konstruksion përdoret për stilin tradicional të skijimit, kryesi..
€240.00
Brand: Dalbello
Një diapazon mesatar i rehatshëm që zgjat për shumicën e këmbëve mesatare ose pak më të gjera – 100mmFlex: 100 - Një përkulje mesatare e ngurtë që funksionon mirë në të gjitha kushtet.Veloce Sport Liner – I derdhur nga nxehtësia dhe i izoluar me Primaloft® për gishtërinjtë e thekur.Pr..
€270.00
Brand: Dalbello
Për përmirësimin e skiatorëve të të gjithë maleve që kërkojnë shkathtësinë dhe komoditetin përfundimtar, Panterra 90 GW tërësisht i ri sjell një epokë të re, duke ruajtur përshtatjen legjendare dhe karakteristikat e fundit të ndryshueshme për të cilat njihet çizmet në një paketë më të hollë, më ..
€282.00
Brand: Dalbello
Një përshtatje komode me volum të lartë, e përshtatshme për këmbë më të gjera – 103mmFlex: 80 - Një përkulje mesatare për skiatorë fillestarë dhe mesatarëAstar: Liner SupercomfortDB HyperliteCabrio Design – Dizajni Cabrio është një konstruksion me 3 pjesë - guaskë/manshetë/gjuhë – ..
€200.00
Brand: Dalbello
Pesha: 1,950 gNdërtimi: KabrioFlexi: 110Mbrendësia: 3DensityWrap SportSistemi i përshtatjes: 3DWRripi: Rrip fuqie 40 mmKategoria: Freeride, FreestyleMbledhja: Il MoroMosha: Për të rriturGjinia: për meshkuj..
€300.00
Këpucë skijimi / Dalbello - DS MX 80 GW black-black 21 Këpucë skijimi / Dalbello - DS MX 80 GW black-black 21
E fundit
Brand: Dalbello
Dalbello, DS MX 80  janë këpucët e skijimit me katër klikime që janë të përshtatshme për ata që sapo kanë filluar skijimin ose kanë më pak përvojë në shpatet. Këpucë jashtëzakonisht e lehtë dhe e shkathët. Ato janë shumë të rregullueshme në mënyrë që këpucët të mund të përshta..
€145.00
Këpucë për skijim / Dalbello - VELOCE 100 GW black-black 22 Këpucë për skijim / Dalbello - VELOCE 100 GW black-black 22
E fundit
Brand: Dalbello
Veloce 100 GW me thembra GripWalk të montuar paraprakisht është projektuar për skiatorë të përkushtuar në pista që kërkojnë një çizme të gjithanshme me performancë me përkulje të moderuar dhe një përshtatje të shkëlqyer që është e rehatshme për t'u veshur. o   Madhësia: MS 267 dhe..
€250.00
Prej 1 deri 12 nga 42 (4 faqe)