Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Xhaketë

Brand: Scott
Materiali: 100% poliester/Dermizax®;Rezistent ndaj ujit: 20000 mm;Përshkueshmëria e avullit: 10000 g/m2/24 orë;Izolimi: DUROloft ECO (100 g – trupi, 80 g – mëngët);Kapuç i madh me rregullimJakë me mbrojtje të butë të mjekrës nga kontakti me zinxhirin;Zinxhir përpara me dy ..
€300.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREKapuç i fiksuar, i rregullueshëmXhepa doreFund i rregullueshëmXhepi i gjoksitRezistente ndaj erësPëlhurë DUROloft ECOPërshtatje atletike TEKNOLOGJITËDRYOsphere 2L#DUROloft ECO PËRBËRJASipërfaqja e jashtme: 100% Poliester Sipërfaqja e mbrendshme: 100% Polie..
€170.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREKapuç i fiksuar, i rregullueshëmXhepa doreFund i rregullueshëmXhepi i gjoksitRezistente ndaj erësPëlhurë DUROloft ECOPërshtatje atletike TEKNOLOGJITËDRYOsphere 2L#DUROloft ECO PËRBËRJASipërfaqja e jashtme: 100% Poliester Sipërfaqja e mbrendshme: 100% Polie..
€170.00
Brand: Scott
KARAKTERISTIKAT KRYESOREKapuç i fiksuar, i rregullueshëmXhepa doreFund i rregullueshëmXhepi i gjoksitRezistente ndaj erësPëlhurë DUROloft ECOPërshtatje atletike TEKNOLOGJITËDRYOsphere 2L#DUROloft ECO PËRBËRJASipërfaqja e jashtme: 100% Poliester Sipërfaqja e mbrendshme: 100% Polie..
€170.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër i ricikluar-Ideale për ditët tuaja të dimrit-Izolimi i ricikluar-I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga era-E butë dhe e lehtë (pëlhurë 20D)..
€135.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër -Izolimi DUROloft Eco i ricikluar-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh..
€120.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër -Izolimi DUROloft Eco i ricikluar-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh..
€120.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër -Izolimi DUROloft Eco i ricikluar-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh..
€120.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër -Izolimi DUROloft Eco i ricikluar-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh..
€120.00
Brand: Scott
Përbërja: 100% poliestër -Izolimi DUROloft Eco i ricikluar-Panele shtrirjeje që marrin frymë nën sqetull-Lejon një gamë të gjerë lëvizjesh..
€120.00
Prej 1 deri 12 nga 33 (3 faqe)