Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Pantollona

Brand: Scott
Rezistenca ndaj ujit: 15.000 mmFrymëmarrja: 10.000 g/m²/24 orëPëlhurë Dermizax® 3L C0 DWRPanele të përforcuara në fundMateriali: 100% polyesterDWR pa PFCCORDURA® rezistente ndaj gërryerjes..
€260.00
Brand: Scott
Qëndrueshmërisë dhe performancë në çdo mot - shi apo borë.Pantallona jashtëzakonisht të papërshkueshëm nga uji dhe kombinimi fitues për të gjithë skiatorët malorë.Teknologjia: Dermizax 2L me C0 DWRRregullimi strategjik i temperaturës me izolim 80g DUROloft Eco në zonat e ndjeshme ndaj ..
€200.00
Brand: Scott
Materiali: DRYOsphere 3L with C0 DWR & 4-way stretch combined with DUROxpand 4-way stretch CORDURA® fabric with FC free DWR / 68% Polyamide, 21% Polyester, 11% ElastaneKarakteristikat: CORDURA® abrasion resistant scuff panels / YKK water-repellent zippers..
€188.00
Brand: Scott
Materiali: DRYOsphere 3L with C0 DWR & 4-way stretch combined with DUROxpand 4-way stretch CORDURA® fabric with FC free DWR/ 68% Polyamide, 21% Polyester, 11% ElastaneKarakteristikat CORDURA® abrasion resistant scuff panels / YKK water-repellent zippers..
€188.00
Brand: Scott
Teknologjia: D30® Impact ProtectionKonstruksioni: SCOTT AirFlex hip pad, EVA foam..
€87.00
Brand: Color Kids
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Color Kids  Gjinia Children  Viti i modelit 2019  Detajet Membrana waterproof , I qëndrueshëm ndaj ujit  Kodi 5711309312484  Materiali 100% Polyester  Madhesite 110 , 140 ,..
€55.00
Brand: Color Kids
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Color Kids  Gjinia Children  Viti i modelit 2019  Detajet Membrana waterproof , I qëndrueshëm ndaj ujit  Kodi 5711309312576  Materiali 100% Polyester  Madhesite 110, 122..
€55.00
Pantolla për skijim për fëmijë / Color Kids - Y SANGLO estate blue
E fundit
Brand: Color Kids
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Color Kids  Gjinia Children  Viti i modelit 2019  Detajet Membrana waterproof , I qëndrueshëm ndaj ujit  Kodi 5711309312194  Materiali 100% Polyester  Madhesia 122..
€55.00
Brand: Color Kids
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Color Kids  Gjinia Children  Viti i modelit 2019  Detajet Membrana waterproof , I qëndrueshëm ndaj ujit  Kodi 5711309304113  Materiali 100% Polyester  Madhësia 80 , 86 , 92..
€40.00
Brand: Color Kids
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Color Kids  Gjinia Children  Viti i modelit 2019  Detajet Membrana waterproof , I qëndrueshëm ndaj ujit  Kodi 5711309304014  Materiali 100% Polyester  Madhsite / Modelet&nbs..
€40.00
Brand: Scott
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Scott  Konstruksioni Dermizax® 3L  Madhesite S, M , L  Teknologjia Dermizax®  Pesha 0.69  Karakteristikat Gjep..
€190.00
Prej 1 deri 12 nga 14 (2 faqe)