Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Veshje të brendshme

Brand: Scott
Formë anatomike për përshtatje perfekteRezistente ndaj gërryerjes në thembër dhe gishtërinjDizajn i përjetshëm dhe i gjithanshëmLeshi Merino ndihmon për të mbajtur të freskët në verë dhe ngrohtë në dimërMerino ka një menaxhim të mirë të lagështisë dhe një rezistencë të shkëlqyer n..
€20.00
Brand: Scott
100% Merino MaPP® i certifikuarPerformim natyrshëm si lëkurë e dytëMenaxhimi i erës dhe lagështisëMaterial Soft për rehati maksimale..
€95.00
Brand: Scott
100% Merino MaPP® i certifikuarPerformim natyrshëm si lëkurë e dytëMenaxhimi i erës dhe lagështisëMaterial Soft për rehati maksimale..
€78.00
Brand: Viking
Të brendshmet e fëmijëve Skido janë një komplet shumë i ngrohtë, materiali kryesor i të cilit është 100% poliamidi i ricikluar. Kjo është arsyeja pse kjo veshje ka certifikatën e njohur Global Recycled Standard. Përveç kësaj, ka veti të shkëlqyera termike dhe termorregulluese, duke ruajtur..
€43.00
Brand: Viking
Të brendshmet e fëmijëve Skido janë një komplet shumë i ngrohtë, materiali kryesor i të cilit është 100% poliamidi i ricikluar. Kjo është arsyeja pse kjo veshje ka certifikatën e njohur Global Recycled Standard. Përveç kësaj, ka veti të shkëlqyera termike dhe termorregulluese, duke rua..
€43.00
Brand: Viking
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: Viking
Karakteristikat: Frymëzohet, thahet shpejt, absorbuesLloji i jakës: Prerje me qafë të rrumbullakëMateriali: 100% polyesterInformacioni i madhësisë: Prerje normale..
€29.00
Brand: Viking
o   Termoregulatoro   Me material për tharje të shpejtëo   Fleksibilitet i lartëo   Rehati maksimaleo   Ndjenja e dytë e lëkurëso   Materiali - Fibra elastike, Poliamide, Poliestëro   Përbërja e materialit: Poliamid (59%), ..
€45.00
Brand: Viking
Të brendshmet Ilsa janë të përshtatshme për gratë që duan të kalojnë kohë në mënyrë aktive në shpatet. Ka rripa që largojnë djersën dhe një pëlhurë të përforcuar në gjunjë dhe bërryla, të cilat mbrojnë nga gërvishtjet e materialit.Përparësitë kryesore:Termoregulator që ndihmon në ruajtjen e temperat..
€35.00
Brand: Scott
Teknologhia: MerinoKonstruksioni: Merino knitMateriali: 58% Polyamide, 42% Merino Wool..
€20.00
Brand: Scott
Teknologhia: MerinoKonstruksioni: Merino knitMateriali: 58% Polyamide, 42% Merino Wool..
€20.00
Brand: Scott
Teknologhia: MerinoKonstruksioni: Merino knitMateriali: 58% Polyamide, 42% Merino Wool..
€20.00
Prej 1 deri 12 nga 14 (2 faqe)