Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Mbrojtëse

Brand: Viking
Karakteristikat kryesore:·         Materiali: Teknik X5 Stretch·         Rrip: 80% gome (hypalon) / 20% najlon·         Pëlhurë e qëndrueshme dhe e papërshkueshme nga uji· ..
€21.00
Brand: Scott
Nëse jeni duke kërkuar për një pjesë të thjeshtë që ofron mbrojtje maksimale, Mbrojtësi i shpinës SCOTT AirFlex është opsioni juaj i preferuar. E çertifikuar në Nivelin 1, pllaka AirFlex ofron rehati maksimale dhe rrjedhje optimale të ajrit falë ventilimeve të vendosura në mënyrë strategjike, si ..
€75.00
Mbrojtëse - jelek / Scott - W AIRFLEX LIGHT black 21 Mbrojtëse - jelek / Scott - W AIRFLEX LIGHT black 21
E fundit
Brand: Scott
Ky mbrojtës i shpinës rrëshqet si një jelek dhe ju ofron mbrojtje që korrespondon me nivelin 1 të standardit EN1621-2.Mbrojtja nga goditja menaxhohet nga teknologjia D3O, një mbrojtje fleksibël poliuretani.Rrjeta e jelekut është e frymëmarrjes dhe elastike, për të hequr djersën dhe për t'ju dhënë..
€110.00
Brand: Viking
Rezistente ndaj ujit;Të përshtatshme për të rritur...
€18.00
Brand: Scott
Teknologjia: D30® Impact ProtectionKonstruksioni: SCOTT AirFlex hip pad, EVA foam..
€87.00
Brand: Scott
table{box-shadow:0px 0px 5px 5px rgba(0,0,0,0.5)}  Brendi Scott  Konstruksioni Scott Airflex D3O® , Rrjeti elastike  Madhesite L , XL   Textil 77 % Polyamide, 17 % Elastane, 6 % Polyester  Karakteristikat Rrip i rregullueshem , Rrjeti elastike ..
€75.00
Mbrojtese shpine / Scott - BACK X-ACTIVE black - 18 Mbrojtese shpine / Scott - BACK X-ACTIVE black - 18
E fundit
Brand: Scott
Mbrojtësi i shpinës SCOTT X-Active i mban skiatorët të sigurt në situata të vështira. Karakteristikat:- Pllaka plastike që përmbajnë teknologjinë Scott X-Active- Rripat e rregullueshëm të shpatullave- Rripin e kraharorit- Struktura e brendshme e huallit- Shkuma EVA ..
€75.00
Prej 1 deri 7 nga 7 (1 faqe)