Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Çanta

Brand: Scott
Veçoritë: - Sistemi i airbagëve Scott Alpride E1 i përfshirë - Certifikuar nga Tüv - Sistemi diagonal i transportit të skive - Rripat anësorë të ngjeshjes me sistem mbajtës të skijave me kornizë A dhe funksionin e fiksimit të bordit të përparmë - Mëngë të ndara për pajisje sigurie (lopat..
€1,020.00
Brand: Scott
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=79fSZ63tuPs Karakteristikat: • Sistemi Scott Alpride Airbag E 1 • I certifikuar nga TÜV • Sistemi diagonal i mbajtjes së skive • Rripat anësorë të ngjeshjes me sistem transporti të skijave me kornizë A dhe funksioni i fiksimit të snowboard-it përpar..
€1,020.00
Çanta / SCOTT - GUIDE AP 40 dark grey-burnt orange 18
E fundit
Brand: Scott
o   Ngjyra: Hirio   Kapaciteti: 31-40 Lo   Gjinia: Unisexo   Mosha: Për të rrituro   Struktura: Pa kornizëo   Përdorimi i Rekomanduar: Turne me skio   Ski alpineo   Pa pajisje për ort..
€200.00
Brand: Scott
CO2 kertridge per qanten AIRBAG Fishekë të lehtë dhe efikas, të zëvendësueshëm. Të përshtatshëm për sistemin Alpride Avalanche Airbag 1.0 dhe 2.0.Përdorimi vetëm një herë. Fishekët e përdorur janë në përputhje me rregulloret e Shoqatës Ndërkombëtare të Transportit Ajror (IATA).Madhësia: standarde;Pe..
€50.00
ÇANTË PËR KËPUCË TË SKIJIMIT / Dalbello - CLASSIC, E ZEZË ÇANTË PËR KËPUCË TË SKIJIMIT / Dalbello - CLASSIC, E ZEZË
Nuk ka në stok
Brand: Dalbello
Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.Ngjyra: E zezë / hirtë/ jeshilePesha: 0.70 kgDimensionet: 40 x 28 x 39 cmOrigjina: ..
€23.00
Brand: Scott
Pesha: 700 gDimensionet: Lartësia: 20cm, Gjerësia: 210cm, Thellësia: 5cmMateriali: 100% poliesterPërshtatet për 1 palë skija dhe shkopinjëMbyllje me rrotull për çdo madhësi të skijaveLehtë për tu ruajturPëlhurë e papërshkueshme nga uji dhe e qëndrueshme..
€65.00
Brand: Völkl
Çantë klasike e përshtatshme për dy palë skija me një ndarje me zinxhirë në dy drejtime, me rrip mbajtës të mbushur me Velcro dhe me sistem ventilimi për ndarjen kryesore.Ngjyra: E zezë dhe e verdhëPesha: 0.85 kgDimensionet: 195 x 35x 35 cmOrigjina: Gjermani..
€40.00
Brand: Scott
Konstruksioni:H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM Karakterisitkat:o   Çertifikuar nga TÜVo   Sistemi diagonal i transportit të skiveo   Mbani larg fiksimin e dëborëso   Ndarje për pajisjet e sigurisë (lopatë, so..
€777.00
ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 orange-grey SL
E fundit
Brand: Scott
Konstruksioni: H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MMKarakterisitkat:  SCOTT ALPRIDE AIRBAG S..
€170.00
Brand: Scott
Brendi: ScottKodi: 7613368626879Konstruksioni: 100% PolyesterDimensionet: 43cm x 30cm x 40cm..
€67.00
Brand: Scott
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=79fSZ63tuPsÇanta e shpinës SCOTT Patrol E1 22 është versioni më i vogël i familjes së çantave të shpinës elektronike të ortekëve Patrol E1.Me një volum më të vogël, por me të gjitha karakteristikat e njëjta si 30 litra, Patrol E1 22 Patrol Kit nga SCOTT..
€1,150.00
Brand: Scott
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=79fSZ63tuPs Çanta shpine SCOTT Patrol E1 30 është paraardhësi i Patrol E2. Sistemi Alpride E1 Airbag revolucionarizoi sigurinë në male falë teknologjisë së tij super-kondensator dhe është ende një referencë në. Me 30 litra hapësirë ​​për të gjitha gjër..
€1,150.00
Prej 1 deri 12 nga 15 (2 faqe)