Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Paisje Te Forces

Brand: Toorx
Madhësia e ulëses: 400 x 330 x 45 mmMadhësia e mbështetëses: 285 x 610 x 45 mmStruktura gyp çeliku të përforcuar me seksion katror 45x45 mmLyerje e dyfishtë pluhur epoksid (rezistente ndaj gërvishtjeve)Pesha e produktit: 89 kgDimensionet e produktit: 1585 x 925 x 2000 mmPesha..
€540.00
Maqina cross -Toorx - CSX-6000 Maqina cross -Toorx - CSX-6000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg         Kushinetat ‘’Power Grad’’ për një veprim të qetë dhe të saktë.Sistemi i kabllove: kabllo të endura prej çeliku me veshje poliuretaniPajisjet: 4 doreza rrotullash, 2 litarë për triceps, 2 shufra tr..
€3,400.00
Biçikleta për ushtrime - BRX AIR-CROSS Biçikleta për ushtrime - BRX AIR-CROSS
E fundit
Brand: Toorx
Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kgKonsol: Ekran LCD - i përfshirë mbajtës për smartphone/tabletëFunksionet: koha, distanca, kaloritë, shpejtësia, pulsi, RPMProgramet:ManualProgramet e synuara: Koha, kaloritë, distanca, pulsiPozicioni i ulëses: rregullimi vertikal dhe rregu..
€1,200.00
ProForm VUE / PFB14820 - INT ProForm VUE / PFB14820 - INT
E fundit
Brand: Proform
Është një pasqyrë e hijshme, kompakte dhe e dizajnuar në mënyrë elegante me një ekran me prekje HD që ju lejon të përdorni qindra stërvitje në aplikacionin iFit. Gjatë stërvitjes ju keni konfigurimin tuaj të ushtrimeve gjithmonë në pamje në pasqyrë dhe rrjedhimisht kontrollin e plotë. ..
€2,450.00
Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INT
E fundit
Brand: NordicTrack
Aksesorë për Vault / NordicTrack - NTB15019-INThttps://www.sportingks.com/index.php?route=product/product&product_id=29526 set pasha të NordicTrack2 kettlebell të NordicTrack3 Goma për rezistencë të rëndë3 Goma për rezistencë të lehta,të mesme dhe të rëndaDyshek për ushtrime Dy blloqe për Yoga..
€1,300.00
Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT Rowing Carbon / Pro-form - R10 PFRW98920-INT
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Me makinën e vozitjes -  ProForm Carbon R10, stërvitja e fitnesit në shtëpi është më argëtuese. o   Ekran inteligjent HD 10 inç o   iFit o   Dy altoparlantë të integruar 2 inç o   Pedale rrotulluese me përmasa të..
€1,350.00
Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pe..
€799.00
Brand: Proform
Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi.Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve. Detajet e rëndësishme:o&nb..
€640.00
Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX
E fundit
Brand: Proform
Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë. Biçikleta Magnetike 225 CSX..
€600.00
Brand: NordicTrack
Gjatësia e hapit 18 inç manual - Hap i rregullueshëm Rrota Deri në 7Kg në mënyrë efektive Rregullimi i rampës Rampë manuale dhe e rregullueshme me 5 pozicione Ekrani i konsolës Ekran 5 inç me ndr..
€1,180.00
Brand: NordicTrack
Detajet:o   Ekran me ngjyra 7" me prekjeo   Aplikacioni iFito   Pjerrësia e rregullueshme nga 0 - 20 përqindo   Mbajtës uji i përfshirëo   Dy altoparlantë Bluetootho   Pesha maksimale e rekomanduar: 159kgo   Dimensionet:..
€2,050.00
Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+ Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+
Nuk ka në stok
Brand: Proform
Përputhshmëria me Bluetooth iFitAudio i pajtueshëm me iPod (2 x 2" altoparlantë)22 Nivele të rezistencës dixhitaleEkran me shumë ngjyra 5" me kontrast të lartëPedale ergonomike me rripa të rregullueshëmRrotat e transportit të përfshira7kg Inerci efektive24 stërvitje të programuara paraprakis..
€760.00
Prej 1 deri 12 nga 30 (3 faqe)