You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Aksesorë

Pesha te dores 1x 1kg

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 6933879326671

2,00€
 Brendi
ACTUELL
 Pesha 1 KG
 Kodi 6933879326671
Out of stock

AB Roller 7361-100

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397398486

100,00€


100,00€

AB Roller Basic

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397551331

50,00€

Brendi: Kettler

Kodi: 4001397551331

Out of stock
50,00€

Adjustable BODY Trimmer BB-2022

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 0715280707425

8,00€

Brendi            Body Sculpture

Kodi                0715280720967

Gjatesia         124cm ~ 220cm

Materiali        Latex


Adjustable door bar BB-262L

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 0715280714201

20,00€
 Brendi
Body Sculpture
 Ngjyra E Zeze
 Kodi
0715280714201
 Materiali
Celik
Out of stock

Aerobic stick 7360-187

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397381778

25,00€
 Brendi
Ketler
 Kodi 4001397381778
 Ngjyra
E Bardhe / E kalter
 Gjatesia 128 cm
 Pershtatshme per
Aerobik, koordinim, kondecion, fuqi

Aerobic stick 7361-190

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397417057

26,00€


Aerobic trimmer BB-2040GEG-B

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280718124

8,30€
Ngjyrë Blu
Pesha e produktit 0.4 kg
Numri i modelitBB-2040GEG-B
Gjatësia18 cm
Lartësia8 cm
Gjerësia  21 cm
MaterialiGome

Airpad AHF 043

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975991443

17,00€
 Brendi
Toorox
 Diametri 33cm
 Kodi 8029975991443
17,00€

Mögliche Optionen

ANKLE Guard BNS-040

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280703533

4,50€
 Brendi
Body Sculpture
 Ngjyra Krem
 Kodi
715280703533

Ankle support BNS-9205

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 715280694961

6,00€

Brendi            Body Sculpture

Kodi                715280694961

Materiali         Neoprene

• Terry Cloth Lining mundeson abzorbimin e lageshtise, Sistem me velkro


Balance board 7351-300

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397398424

30,00€
 • disk plastik i fortë me cilësi të lartë
 • sipërfaqe e gërshetuar për stabilitet dhe siguri optimale
 • pajisje trajnimi ideale për shtëpinë tuaj, zyrën ose ndërmjet tyre
 • diametri: 40 cm
 • ngjyra: e kuqe burgundy/e bardhë perle
 • Maks. Pesha e përdoruesit: 100 kg

Balance Board Basic

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397551317

22,00€


 • Ideale për trajnimin e paqëndrueshmërisë, për përmirësimin e ekuilibrit dhe koordinimit
 • Disk plastik i fortë me cilësi të lartë
 • Sipërfaqe jo rrëshqitëse për një stabilitet dhe siguri optimale
 • Makinë trajnimi ideale për përdorim në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje
 • Maks. Pesha e përdoruesit: 100 kg
Out of stock

Banka e pjerrte SUB 2071

Kodi i produktit: 7767846401691

90,00€


Out of stock

Banka e Pjert BSB-500YDB

Modeli: Body Sculpture

Kodi i produktit: 0860504490251

83,00€

Brendi: Body Sculpture 

Kodi: 0860504490251


I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, ushtrime me shtangë dore dhe pesha me dy duar.

Banka olimpike per ushtrime drejte WBX-3400

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975995533

765,00€

Pesha maksimale e strukturës (përdoruesi + peshat e ngarkuara) : 400 kg

Pesha maksimale e ngarkueshme : 265 kg

Pesha maksimale e përdoruesit: 135 kg

Out of stock
Prej 1 deri 16 nga 179 (12 faqe)