You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Fitness & Kardio

Bicikleta aerodinamike SCHWINN AIRDYNE AD8

Kodi i produktit: 0708447909381

1.750,00€
Kodi                           0708447909381
Ekrani                        Time, Distance, Speed, Watt, RPM, Calories, Pulse
Programe te trajnimit  9
Dimensionet               (L) 105.6 cm x (W) 50 cm x (H) 132.4 cm
Max. User persha        160 kg

Out of stock

Biçikleta Magnetike Paluese / Toorx / BRX-OFFICE- COMAST

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975992976

280,00€

Brendi                                    Toorx

Kodi                                        8029975992976

Dimensionet                         113 x 55 x 120 cm

Pesha                                      20.5 KG

Pesha e rrotes                       6 KG

Pesha max. perdoruesit      100KG

Aksesorite                              Suport per smartphone, tablet, laptop dhe shishe te xhamit 

Karakteristikat                       LCD display, Scan - Time - Distance - Speed ​​- Pulse - Calories - Odometer


Out of stock

Traka per vrapim - Toorx TRX8500

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975996141

3.800,00€

Brendi               Toorx

Kodi                   8029975996141

Pesha                205 kg

Motori               5/7 (Peak) HP AC

Programet        1 manual, 36 pre-set, 3 user, HRC

Dimensionet    2050 x 920 x 1630 mm


AB Roller 7361-100

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 4001397398486

100,00€


100,00€

Banka olimpike per ushtrime drejte WBX-3400

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975995533

765,00€

Pesha maksimale e strukturës (përdoruesi + peshat e ngarkuara) : 400 kg

Pesha maksimale e ngarkueshme : 265 kg

Pesha maksimale e përdoruesit: 135 kg

Out of stock

Biçikleta horizontale / Pro-form - PFEVEX74918 - 325 CSX+

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 358726000806

750,00€

Përputhshmëria me Bluetooth iFit

Audio i pajtueshëm me iPod (2 x 2" altoparlantë)

22 Nivele të rezistencës dixhitale

Ekran me shumë ngjyra 5" me kontrast të lartë

Pedale ergonomike me rripa të rregullueshëm

Rrotat e transportit të përfshira

7kg Inerci efektive

24 stërvitje të programuara paraprakisht

Kapëse pulsi të rrahjeve të zemrës EKG™

Dimensionet e produktit - 134 cm (L) x 64 cm (P) x 124 cm (H)

Dimensionet e paketimit - 141cm (H) x 31cm (H) x 65cm (H)

Pesha e produktit - 58 kg

Pesha maksimale e rekomanduar e përdoruesit - 130 kg

Biçikleta Magnetike / Pro- Form - 225 - CSX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619684117

590,00€

Biçikleta Magnetike 225 CSX është dizajnuar për të imituar përvojën përfundimtare të çiklizmit në natyrë. Lëvizja rrethore është e qetë dhe e natyrshme, kështu që ju mund të ruani formën dhe teknikën tuaj të pedalimit ashtu si do të bënit në ciklin tuaj në natyrë.

 

Biçikleta Magnetike 225 CSX përmban 20 programe stërvitore të disponueshme përmes konsolës së ekranit për të synuar gjithmonë performancë më të mirë.

 

o   Ekrani i konsolës: Ekran LED

o   Niveli i Rezistencës: 20 nivele

o   Sistemi i rezistencës: Ekran LED

o   Stërvitje: 20 Programe

o   Ulësja: Ulëse e rregullueshme

o   Pedale: Pedale rezistente ndaj rrëshqitjes

o   Matja e rrahjeve të zemrës: Nëpërmjet sensorëve të kapjes së dorës

o   Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 125 kg

o   Pesha e produktit: 34 kg

o   Dimensionet: 43" x 23" x 61"

o   Karakteristikat e integruara: tifoz i integruar

o   Bateria: Nuk përmban bateri

Bicikleta magnetike AVIOR M

Modeli: Kettler

Kodi i produktit: 7640119481203

400,00€


Brendi:Kettler
Dimensionet:86 x 59 x 142 cm                
Display:koha, shpejtësia, distanca, K-kaloritë, pulsi
Pesha max. e perdoruesit:110kg


Out of stock

Biçikleta për ushtime / Proform - SPIN - 500SPX

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619863543

645,00€

Rrotulloni rrugën tuaj drejt fitnesit fizik me biçikletën ushtrimore ProForm 500 SPX. Duke ofruar një mënyrë të përshtatshme për të ushtruar në shtëpi, biçikleta 500 SPX përmban një ekran LCD që të mund të kontrolloni përparimin dhe statistikat tuaja. Biçikleta ka një ulëse plotësisht të rregullueshme dhe timon për t'ju mbajtur të rehatshëm gjatë ushtrimeve.

 

Detajet e rëndësishme:

o   Sistemi manual i rezistencës.

o   Reagimet e konsolës duke përfshirë: Koha, Shpejtësia, Distanca, Odometer i kalorive.

o   Kontroll i ndryshueshëm i tensionit.

o   Volant 18 kg.

o   Rripat e pedalit.

o   Ulëse e rregullueshme.

o   Timon i rregullueshëm.

o   Pesha maksimale e përdoruesit: 115 kg (18 lb).

 

Informacion i pergjithshem:

o   Bateritë e nevojshme 2 x AAA (nuk përfshihen).

o   Dimensionet: 127 x 53 x 124cm.

o   Pesha: 49 kg.

o   Rrotat e transportit.

Biçikleta për ushtrime / Proform - SPIN BIKE - TDF CBS

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 43619527568

799,00€

Biçikleta për ushtrime ProForm Tour de France CBC nuk është thjesht një biçikletë stërvitore, ajo është një biçikletë interaktive me teknologji inovative.

Tour de France CBC përshtatet me topografinë e rrugës, duke simuluar një rrugë të vërtetë.

Falë teknologjisë interaktive të iFit, ju mund të pedaloni në të gjithë botën. Zgjidhni nga 24 qarqet e preferuara ose akoma më mirë, krijoni turneun tuaj! Duke përdorur teknologjinë Google Maps, ky aplikacion i zhvilluar nga ProForm i quajtur iFit Coach Ready simulon automatikisht çdo kodër, çdo pengesë që mund të hasni në rrugën tuaj sikur të ishte një garë e vërtetë.

 

Specifikimet:
- E përputhshme me iFit Bluetooth
- Ekran LED
- Inercia e timonit: 10 kg
- Rezistenca: SMR Silent Magnetic
- Rezistencë dixhitale inteligjente 16 nivele
- Sistemi i frenimit me ndalesë të shpejtë - Mbështetja e
integruar e tabletit
- Shalë e rregullueshme horizontalisht dhe vertikalisht - timon
i rregullueshëm, jo ​​rrëshqitës, me shumë pozicione
- Pedale me kapëse dhe rripa për rregullimin e këmbëve
- Rrotat e përparme të transportit
- Këmbët e nivelimit të rregullueshëm me diametër të madh

Teknologjia:
- iFit / Bluetooth
Kjo ju lejon të kryeni seanca trajnimi inteligjente që ju lejojnë të arrini objektivat tuaja më shpejt. Kjo teknologji me valë ju ofron ushtrime të kryera me Google Maps, stërvitje të dizajnuara nga Jillian Michaels me kontroll automatik të shpejtësisë dhe prirjes. Është një përvojë unike stërvitore që ju lejon të personalizoni programin tuaj të fitnesit, të merrni automatikisht seancat tuaja të trajnimit dhe të menaxhoni profilin tuaj në internet.

Bicikleta per ushtrime BRX-FLE

Modeli: Toorx

Kodi i produktit: 8029975970240

275,00€


Out of stock

Biçikletë për ushtrime profesionale / NordicTrack - Pro racing bike - Gx 3.9

Modeli: NordicTrack

Kodi i produktit: 43619805628

675,00€

Biçikleta e re Nodictrack GX 3.9 Sport është  mjeti i përsosur për të përmirësuar shpejt gjendjen tuaj fizike,  për të forcuar sistemin tuaj kardiovaskular dhe për të tonifikuar muskujt tuaj.

 

o   Ekrani i konsolës: Konsolë LCD

o   Niveli i Rezistencës: Rezistencë e rregullueshme

o   Ulësja: E rregullueshme

o   Pedale:Të dyfishta

o   Kapaciteti maksimal i përdoruesit: 115kg

o   Pesha e produktit: 47kg

o   Dimensioni: 127 x 54 x 114cm

o   Karakteristikat e integruara: Rrotat e transportit të montuara përpara

o   Inercia efektive: 18 kg

o   Volant: 18 kg

o   Dimensionet në formë të paketuar: 106cm x 26cm x 84cm

Biçkletë Magnetike Paluese - BFK-SLIM

Modeli: Garlando

Kodi i produktit: 8029975980034

185,00€

Kodi: 8029975980034

Max pesha perdoruesit: 100 Kg

Informacione: scan, distance, calories, time, speed, odometer

Ekrani: LCD

Pesha produktit: 17,8 Kg

Dimensionet: 820 x 410 x 1180 mm


Crosstrainer / NordicTrack - Commercial 9.9

Modeli: NordicTrack

Kodi i produktit: 43619485622

1.999,00€

Detajet:

o   Ekran me ngjyra 7" me prekje

o   Aplikacioni iFit

o   Pjerrësia e rregullueshme nga 0 - 20 përqind

o   Mbajtës uji i përfshirë

o   Dy altoparlantë Bluetooth

o   Pesha maksimale e rekomanduar: 159kg

o   Dimensionet: 173 cm x 47 cm x 174 cm

Informacion teknik:

o   Sistemi i frenimit: frena magnetike e rregullueshme me dorë

o   Masa e bilancit sipas prodhuesit: 11 kg

o   Gjatësia e hapit: 45 - 48 cm

Kompjuter / Ekrani:

o   Nivelet e rezistencës : 22

o   Ekrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, vat, RPM ,

o   Shfaqja e profileve të ushtrimeve nëpërmjet LED

Karakteristikat:

o   Matja e rrahjeve të zemrës

o   Furnizimi me energji elektrike: përshtatës elektrik

Crosstrainer / NordicTrack C - 5.5 - Elliptical

Modeli: NordicTrack

Kodi i produktit: 43619332964

1.199,00€

Gjatësia e hapit

18 inç manual - Hap i rregullueshëm

Rrota

Deri në 7Kg në mënyrë efektive

Rregullimi i rampës

Rampë manuale dhe e rregullueshme me 5 pozicione

Ekrani i konsolës

Ekran 5 inç me ndriçim të pasëm

Lidhshmëria / Aplikacioni

iFit

Argëtim

Dy altoparlantë 2 inç

Karakteristikat e integruara

Mbajtëse tabletash, mbajtëse për shishe uji

Nivelet e Rezistencës

20 Nivele të Rezistencës Dixhitale

Matja e HR

Monitor i rrahjeve të zemrës me pulse EKG

Pesha maksimale e rekomanduar e përdoruesit

125 kg

Pedalet

Pedale me përmasa të mëdha, me jastëk

Stërvitje

20 aplikacione për stërvitje

Pesha e produktit

79 kg

Pesha në kuti

93 kg

Dimensionet e montuara

169 x 63 x 169cm

Dimensionet e kutisë

178 x 37 x 77cm

Crosstrainer / Pro- form - 420 E Elliptical

Modeli: Proform

Kodi i produktit: 0043619356717

1.320,00€

Brendi: Pro-Form

Kodi: 0043619356717

Out of stock
Prej 1 deri 16 nga 84 (6 faqe)