Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Noti

Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seancat e rregullta të notit.Silikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokëtTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€14.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seancat e rregullta të notit.Silikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokëtTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€15.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seancat e rregullta të notit.Silikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokëtTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€15.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seancat e rregullta të notit.Silikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të pengojë ose të tërheqë flokëtTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€15.00
Brand: Speedo
Teknologji biofuse për rehati superiore.Dizajn ergonomik i patentuar i formuar në kanalin e veshit, për komoditet, përshtatje dhe siguri jashtëzakonisht të lartë.Përdorim të lehtëPrizat e veshit ngjiten së bashku dhe notojnë në ujë për të parandaluar humbjen e tapave individuale...
€7.50
Brand: Speedo
Teknologji biofuse për rehati superiore.Dizajn ergonomik i patentuar i formuar në kanalin e veshit, për komoditet, përshtatje dhe siguri jashtëzakonisht të lartë.Përdorim të lehtëPrizat e veshit ngjiten së bashku dhe notojnë në ujë për të parandaluar humbjen e tapave individuale...
€7.50
Kapelë për not, poliester / Speedo - Printed Polyester cap IU Pink/Purple Kapelë për not, poliester / Speedo - Printed Polyester cap IU Pink/Purple
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Tharje e shpejtë dhe ideale për fillestarët e notitKarakteristikat kryesore:E shkëlqyeshme për mësimet e notitTharje e ShpejtëE fortë dhe e qëndrueshmeTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturE pershtatshme per moshtat: 2-6 vjet..
€6.50
Kapelë për not, poliester / Speedo - Printed Polyester cap IU Blue/Green Kapelë për not, poliester / Speedo - Printed Polyester cap IU Blue/Green
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Tharje e shpejtë dhe ideale për fillestarët e notitKarakteristikat kryesore:E shkëlqyeshme për mësimet e notitTharje e ShpejtëE fortë dhe e qëndrueshmeTë rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturE pershtatshme per moshtat: 2-6 vjet..
€6.50
Brand: Speedo
I mirë për flokë të mesëm dhe të gjatë.Ofron rehati dhe përshtatje superioreNdihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori sesa kapelat e tjera të zakonshmeMateriali: 100% silikon..
€15.50
Brand: Speedo
I mirë për flokë të mesëm dhe të gjatë.Ofron rehati dhe përshtatje superioreNdihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori sesa kapelat e tjera të zakonshmeMateriali: 100% silikon..
€15.50
Brand: Speedo
E projektuar posaçërisht për notarët me flokë të gjatë, me hapësirë ​​shtesë për flokët tuaja dhe është e ndërtuar nga silikoni i butë për një përshtatje pa pengesa.Projektuar posaçërisht për notarët me flokë të gjatëSilikoni i lehtë, pa lateks siguron performancë të qëndrueshme dhe përsh..
€10.00
Brand: Speedo
Ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga kloriDizajn me teksturë me flluska të zonës për të dhënë një rrjedhje të qetë nëpër ujëShirit hyrës për një ndjesi më të sigurt.Silikoni është i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë dhe nuk do të rrëmbejë apo tërhiq flokëtI rehatshëm dhe i lehtë për t'u përshtatur...
€15.00
Prej 1 deri 12 nga 223 (19 faqe)