Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Volejboll

Është në përputhje me shumë produkte si:Goma makinash, krevate me fryrje, varka me fryrje, shirita krahu, krevate deti, jelek shpëtimi, topa etj.Është një produkt që mund ta përdorim për një kohë të gjatë...
€100.00
Brand: Molten
Topi i kohës së lirëLëkurë e butë sintetikeQepur me makinëMadhësia: 5 | Niveli: Topa të kohës së lirë | Përdorimi: Për Plazh..
€16.00
Brand: Molten
Topi i kohës së lirëLëkurë e butë sintetikeQepur me makinëMadhësia: 5 | Niveli: Topa të kohës së lirë | Përdorimi: Për Plazh..
€16.00
Brand: Molten
Top për stërvitjeLëkurë sintetike e butë, e qepur me dorëNgjyra: e bardhëMadhësia: 4 | Niveli: Top për stërvitje | Përdorimi: Brendshëm..
€20.00
Brand: Molten
Materiali: Lëkure sintetike shumë të butë dhe por jashtëzakonisht të qëndrueshme.Madhësia dhe pesha zyrtare e FIVB.Madhësia 5 | Perimetri 65–67 cm | Pesha 260–280g..
€20.00
Brand: Molten
Materiali: Lëkurë sintetike shumë e butëKarakteristika të shkëlqyera të fluturimitRezistent ndaj ujitTestimi: DVV Beach 1 Madhësia: 5 | Niveli: Top për lojë | Përdorimi: Plazh..
€50.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti, i papërshkueshëm nga uji)Ngjyra: E bardhëGama e moshës (përdorimi): Për të RriturPesha: 200gram..
€22.00
Top Volejbolli / Molten - V5M5000 Top Volejbolli / Molten - V5M5000
E fundit
Brand: Molten
Teknologjia revolucionare e stabilitetit të fluturimit FLISTATEC volejbolli FIVB e miratuar Dizajni gjashtëkëndor i ngritur në sipërfaqen e topit përmirëson rrymën e ajrit rreth topit gjatë fluturimit  Shtresë e re e butë dhe e trashë me mikrofibër e cila, kur kombinohet me shtresën e sig..
€70.00
Top Volejbolli / Molten V5M4500 Top Volejbolli / Molten V5M4500
Nuk ka në stok
Brand: Molten
Madhësia: 5Perimetri: 65 – 67 cmPesha: 260 – 280 gPlotëson të gjitha kërkesat e FIVB, mbulesa prej lëkure sintetike shumë të butë e bën topin jashtëzakonisht miqësor.Numri i paneleve: 18Materiali i Mbulesës: Lëkurë PUFshikëza: ButilNdërtimi: i laminuar..
€40.00
Brand: Mikasa
Pesha dhe madhësia zyrtare (260 - 280 g, 65 - 67 cm) PU-material i butë i sipërm për trajtim të shkëlqyeshëm – Jashtëzakonisht të rehatshme me prekjePanele të qepuraMiratuar nga DVV..
€28.00
Top Volejbolli EXTREME PRO - Spalding Top Volejbolli EXTREME PRO - Spalding
Nuk ka në stok
Brand: Spalding
E përkryer për lojëra të brendshme dhe të jashtmeProdhuar me makinë të qepurMbulesë TPE e veshur me shkumë, me prekje të butëMadhësia dhe pesha zyrtare..
€18.00
Prej 1 deri 12 nga 25 (3 faqe)