Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Fitness & Kardio

Pajisje fitnesi Leg press / Toorx - HSX-3000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha: 140.7 kgDimensionet: 2210 x 1070 x 1775 mmPesha maksimale e rekomanduar (produkti+pesha e pëdoruesit): 500kgPesha bruto: 150.7..
€1,835.00
Brand: Toorx
Pajisja Ab-roller ju lejon të ushtroni barkun tuaj, duke kursyer hapësirë ​​në shtëpi pas përfundimit të ushtrimevePesha neto: 5 kgPërmasat: 65 cm x 94 cm x 64 cmpërmasat e mbyllura: 65 x 65 x 14 cmPërmasat e mbështetëses: 40 x 75 cm..
€58.00
Brand: Toorx
Ideale për ata që duan të stërviten në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme.Me material cilësor, gjë që e bën atë shumë rezistent ndaj goditjeve dhe kundër rikthimit.Mund të hidhet në tokë me energji maksimale .Slam Ball peshon: 7 kg.Diametri: 23cm...
€26.00
Brand: Toorx
I shpejtë dhe i lehtë për tu montuarPërshtatet me kornizat e dyerve me gjerësi 61-81 cm dhe thellësi 11-16 cmOfron një shumëllojshmëri ushtrimesh për çdo grup muskujshDoreza ergonomike me kapje shkume me densitet te larteShkumë mbrojtëse e murit..
€39.00
Brand: Toorx
Ngarkesa maksimale: 300 kgGjatësia: 86 cmPesha: 14 kgKapja: 28 mm..
€125.00
Brand: Toorx
Shufra olimpike gjashtëkëndore është ideale për ata që duan të stërviten me një produkt cilësor.Doreza: 25 mm.Diametri i vrimës: 50 mm.Pesha maksimale e rekomanduar: 300 kg...
€240.00
Shufër tërheqëse për barfiks / Toorx - BTM
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Ideale për stërvitjen: e muskujve të gjoksit, shpinës, qafës, shpatullave dhe krahëve.Dimensionet e produktit: 100 x 51.5 x 18 cmPesha maksimale e përdoruesit: 150 kg..
€40.00
Brand: Toorx
Për të përmirësuar nxitimin, shpejtësinë dhe ndryshimin e drejtimit.9 hapsira - distanca e rregullueshmeGjatësia: 4.5 m..
€16.00
Brand: Toorx
Peshat për duar ngarkesë të ndryshueshme ofrojnë 15 grupe peshash me numërim të shpejtë.Mundësuar nga teknologjia e fundit, kjo është një zgjidhje që kursen hapësirë ​​që ju lejon të keni një grup të tërë shtangë dore të parangarkuar në një hapësirë ​​shumë të vogël. Mjafton..
€360.00
Maqina cross -Toorx - CSX-6000 Maqina cross -Toorx - CSX-6000
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Pesha maksimale e përdoruesit: 150 kg         Kushinetat ‘’Power Grad’’ për një veprim të qetë dhe të saktë.Sistemi i kabllove: kabllo të endura prej çeliku me veshje poliuretaniPajisjet: 4 doreza rrotullash, 2 litarë për triceps, 2 shufra tr..
€3,400.00
Prej 1 deri 12 nga 62 (6 faqe)