Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Terapi fizikale

Brand: Toorx
Ideale për relaksimin e tensionit dhe stimulimin e qarkullimit të gjakut.Masazhoni topa me gjemba konike, të cilat stimulojnë receptorët ndijor të trupit dhe përmirësojnë sistemin e qarkullimit të gjakut.Perfekte për të luftuar celulitin, stimulimin e qarkullimit, ushtrimet kundër stresi..
€5.00
Brand: Toorx
Top i shkëlqyeshëm për joga dhe aktivitete të tjera.Projektuar për të forcuar muskujt e krahëve, shpatullave, të gjithë trupit të sipërm dhe ekstremiteteve të poshtme.E butë, jo e rrëshqitshme dhe shumë e këndshme në prekje dhe e rehatshme në kapje.Pesha: 1,5 kg..
€6.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 75 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€16.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 65 cmPesha: 1kgDimensionet: 54 x 33 x 30 cmPërdorimi: Për të rritur..
€14.00
Brand: Toorx
Përmirëson ekuilibrinForcon muskujt e shpinës dhe të barkutDiametri Ø 55 cmPesha: 1.35gDimensionet: 43,5 x 35 x 44 cmPërdorimi: Për të rritur..
€12.00
Brand: Toorx
Ndihmon në përmirësimin e ekuilibrit dhe stabilitetitIdeale për rritjen e masës muskulore dhe formësimin e figurës suajPërmirëson qëndriminPesha: 1 kg..
€5.00
Brand: Toorx
I përshtatshëm për gjimnastikë, aerobik dhe për ushtrime në shtëpi.Materiali me cilësi të lartë siguron një kapje të rehatshme dhe të sigurtë gjatë ushtrimeve dinamike...
€10.00
Brand: Toorx
E përshtatshme për: joga, pilates dhe ushtrime të tjera fitnesi me siguri të plotë.Sipërfaqja e saj vinyl është e butë dhe e rehatshmeDimensionet: 173 x 60 x 1 cm..
€47.00
Brand: Toorx
Ideale për ata që duan të stërviten në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme.Me material cilësor, gjë që e bën atë shumë rezistent ndaj goditjeve dhe kundër rikthimit.Mund të hidhet në tokë me energji maksimale .Slam Ball peshon: 7 kg.Diametri: 23cm...
€26.00
Prej 1 deri 12 nga 92 (8 faqe)