Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Yoga

Brand: Toorx
E përshtatshme për: joga, pilates dhe ushtrime të tjera fitnesi me siguri të plotë.Sipërfaqja e saj vinyl është e butë dhe e rehatshmeDimensionet: 173 x 60 x 1 cm..
€47.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 33 x 55 x 63,5 cm; 980 gramTrashësia: 1,2cmForma: DrejtkëndëshePërdorimi: Yoga, Fitness..
€18.00
Mbulesa vinylJep një kapje më të sigurt, të rehatshme dhe nuk do të dëmtojë dyshemetëIdeale për stërvitje me hapa, ecje ose gjimnastikë..
€14.50
Brand: Haest
Materiali:         Tel çelikuNgjyra:             KaltërtGjatësia:           3m..
€8.00
Brand: Toorx
Veçoritë:Përmasat: 2080 x 4.5 x 29 mmAksesor ideal për ushtrimet e rezistencës dhe forcimin e muskujve.Ngjyra: Vjollcë..
€18.00
Brand: Toorx
Ideale për gjimnastikë, fitnes dhe stërvitje për forcimin e muskujve.Sistemi i rregullueshëm i mbylljes me velcro I përshtatshëm për kyçet e dorës dhe kyçin e këmbës...
€20.00
Brand: Toorx
Përmasat: 15 x 45 cm.Rolleri i shkumës është jo i deformueshëm me një bërthamë me densitet të diferencuar...
€22.00
Prej 1 deri 12 nga 59 (5 faqe)