Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Tennis

Brand: Babolat
Madhësia e kokës: 685 cm²Gjatësia: 635 mmPesha (e palidhur): 220 g +/- 7gBilanci (i pavarur): 315 mm +/- 7 mmPesha e lëkundjes: 220Modeli i vargjeve: 16/19Ngurtësia (RA): 45Seksioni: 21-21-21Përbërja: Alumin..
€30.00
Brand: Babolat
Top me presion të performancës së lartë me luajtshmëri të madhe. Fenda e endur premium është përmirësuar për të gjetur kombinimin më të mirë të rehatisë dhe qëndrueshmërisë. Ky top premium është zgjedhja perfekte për lojtarët konkurrues që duan qëndrueshmëri.Miratuar nga ITF..
€12.00
Brand: Babolat
Topi Team All Court është një top me performancë të lartë që kombinon qëndrueshmërinë dhe komoditetin. Është zgjedhja perfekte për lojtarët e rregullt që kërkojnë shkathtësi pasi Team All Court është përshtatur edhe për mësimet e tenisit.Miratuar nga ITFKjo ndjesi e endur me cilësi të lar..
€9.00
Brand: Babolat
Një mini-top tenisi që është më i ngadalshëm dhe më i madh në mënyrë që fillestarët të argëtohen më shumë duke praktikuar tenis. Këto topa janë 75% më të ngadaltë se topat e zakonshëm të tenisit; i ndihmon fëmijët të godasin topat.Miratuar nga ITF për Play & Stay Stage 3Kompresimi i ..
€2.50
Brand: Babolat
Topi ideal për një fillestar që po përjeton një fushë me madhësi të plotë pasi është 50% më i ngadalshëm se topat e zakonshëm të tenisit.Miratuar nga ITF Play & Stay Stage 2.Kompresimi i ulët i topit u lejon fillestarëve të përmirësojnë nivelin e tyre të tenisit...
€1.70
Brand: Babolat
Topi ideal për një fillestar që po përjeton një fushë me madhësi të plotë pasi është 25% më i ngadalshëm se topat e zakonshëm të tenisit.Miratuar nga ITF Play & Stay Stage 1.Kompresimi i ulët i topit u lejon fillestarëve të përmirësojnë nivelin e tyre të tenisit...
€1.70
Brand: Babolat
Pesha: 220 grModeli i vargut: 16x19Gjatësia: 635 mm / 25,0 inMadhësia e kokës: 680 cm² / 105 in²Madhësia e reketës: 25inç..
€32.00
Brand: Babolat
Pesha: 5 grTrashësia: 0.55 mmThithja: 3/5Gjatësia: 120 cm (për kapje)..
€1.50
Reket për Tennis për Fëmijë / Babolat - B.FLY 23 S CV Reket për Tennis për Fëmijë / Babolat - B.FLY 23 S CV
Nuk ka në stok
Brand: Babolat
Madhësia e kokës: 660 cm²Gjatësia: 685 mmPesha (e palidhur): 275 g +/- 7 gPesha e lëkundjes: 280Modeli i vargjeve: 16/18Ngurtësia (RA): 64Seksioni: 23/26/23Përbërja: GRAFITVargu i rekomanduar: Xcel / AddixionTensioni i rekomanduar: 23-25 ​​kg..
€32.00
Brand: Babolat
Pesha:305 grNgurtësia: 74 raBilanci: 32,5 cm / 6 ptos HLModeli i vargut: 16x19Gjatësia: 685 mm / 27,0 inçMadhësia e kokës: 630 cm² / 98 in²..
€180.00
Brand: Babolat
Madhësia e kokës: 645 cm² / 100 in²Gjatësia: 685 mm / 27 in;Pesha (e palidhur): 300 g +/- 7g / 10,6 ozPesha e lëkundjes: 290Modeli i vargjeve: 16/19Ngurtësia (RA): 69 + / - 3Seksioni: 23/26/23Përbërja: KARBONVargu i rekomanduar: RPM Blast / RPM RoughTensioni i rek..
€180.00
Reket për Tennis / Babolat - Ballfighter 25 S  CV Reket për Tennis / Babolat - Ballfighter 25 S  CV
E fundit
Brand: Babolat
Gjatësia: 25 inçPesha: 220 gMaterial: aluminiModel vargjesh: 16 x 17Madhësia e kokës: 105 in2Për: lojtarë fillestarë..
€32.00
Prej 1 deri 12 nga 47 (4 faqe)