Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Badminton

Rrjeta Badminton tournament PP 1.8mm 6.6m long kavler cable Rrjeta Badminton tournament PP 1.8mm 6.6m long kavler cable
Nuk ka në stok
Brand: Huck
Rrjeta e badmintonit për turneKompletuar me shirit koke tepër të fortëKabllo Kevlar i përfshirëMadhësia e rrjetës 18 mm..
€65.00
Reket për Badminton / Babolat - Exporer
Nuk ka në stok
Brand: Babolat
Brendi: BabolatKodi: 3324921805764Pesha: 104 g +/- 5 gPërbërja: Alumini dhe çelikuGjatësia: 675 mmModeli i vargjeve: 22/23..
€18.00
Flutura badmintoni FDB-VX-W10
Nuk ka në stok
Brand: Haest
Brand: HaestCode: 7767846404371Material: Feathers..
€1.50
Prej 1 deri 4 nga 4 (1 faqe)