Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Box dhe MMA

Brand: Dosmai
Lëkurë cilësore 390 gr/m² e veshur me PU dhe e mbushur me poliuretani special.Kyçet janë velcro.Mund të përdoret në trajnime dhe për gara MMA..
€30.00
Brand: Dosmai
Ka lëkurë artificiale të veshur me PU 390 gr/m², Velcro.Përveç thithjes në goditje poashtu siguron saktësi në goditje...
€55.00
Thes boksi statike, e zezë / Toorx - Bot 044
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
Ngjyra: E zezëGjatësia: 160 cmMateriali: Lëkurë EkologjikeMbushja: Material pambukuInformata shteseI përshtatshëm për praktikë të plotë të boksit, Materiali është prej lëkure ekologjike me mbushje të materialit pambuku. Baza mund të mbushet me ujë ose rërë..
€340.00
Brand: Dosmai
Është prodhuar nga materiale të posaçme të mbushura me suvatim PU+PVC 390 gr/m² për të minimizuar dëmtimet në fytyrë dhe kokë.Falë materialit premium PU siguron përdorim afatgjatë...
€45.00
Brand: Dosmai
Brendi: DosmaiPërdorimi: TaekwondoMateriali: Mbushje elastike..
€45.00
Brand: Dosmai
390 gr/m² PU+PVC e veshur me lëkurë artificialeVelcro dhe mbushje speciale6 – 8oz është madhësi për fëmijë dhe është e përshatshme për përdorim nga fëmijët10oz përdoret përgjithësisht në gara12-14-16oz përdoret në stërvitje sepse janë të rënda dhe të vrazhda..
€33.00
Brendi: EverbestPërbëhet nga lëkura artificiale e veshur me PU + PVC, e mbushur me poliuretani. Falë këtij dizajni, dorezat bëhen më të qëndrueshme. Dizajni i përshtatshëm për anatominë e dorës është në formën e një grushti natyral. Kështu, atleti nuk bën përpjekje shtesë për të arritur form..
€62.00
Thes boksi në formë të Dardhës / Dosmai - KT-581
Nuk ka në stok
Brand: Dosmai
Është prodhuar prej MAT PVC, lëkurës sintetike me 680 gr/m² dhe e certifikuar me ISO:9001.Pjesët prej lëkure dhe tekstili janë të mbushura me punë dore.Përbëhet gjithsej prej 8 pjesëve dhe është prodhuar për profesionistë dhe fillestarë.Dimensionet: 65x110cm..
€150.00
Prej 1 deri 12 nga 38 (4 faqe)