Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Kamping

Brand: Easy Camp
o   Predha e tendës: 100% poliestër; brendësia e tendës: 100% poliestër; baza: 100% polietilenio   Paneli i derës me rrjetë Brendi EasyCamp Për 2 persona Materiali Poliestër ..
€114.00
Brand: Alpina
Diamond 2.0 është perfekte për tre sezone për ditët e pranverës, vjeshtës dhe verës, shumë komode dhe të lehta. Pesha: 370grNumrat: 36,37,42,43..
€57.00
Brand: Scott
Brendi: ScottKarakteristikat: ajroset, jashtëzakonisht i lehtëPërdorimi: hiking, MTBDimensionet: 40cm x 24cm x 7cmNgjyra: e verdhëMateriali: poliamid, poliestër, D3O®..
€59.00
Shishe inoxi EXPLORER 1.0L
Nuk ka në stok
Shishe inoxi explorer 1.0L
Nuk ka në stok
Shishe ujiMarka SiggSeria ExplorerNgjyra jeshileMateriali çelik inoxKapaciteti 1 LHapje e gjerëKapak i dobishëm me vidëI papërshkueshëm nga rrjedhjetLani me dorëPa BPAI përshtatshëm për pije të gazuaraJo i përshtatshëm për zierjen e ujit..
€28.00
Çelik inox - Ofron qëndrueshmëriKapaku i vidhos - Lejon akses të shpejtë dhe të lehtë në hidratim.I papërshkueshëm nga rrjedhjet - Parandalon derdhjetUnaza e gjerë - Lejon bartje të lehtë.Pa BPANgjyra: RozëGjinia: burra, gra Sporti: Vrapim, JashtëLloji: ShisheKarakteristikat: e lehtë..
€28.00
Brezore per alpini ENERGY CR 4 XS-M
E fundit
Parzmore e gjithanshme, plotësisht e rregullueshme për ngjitje në të gjitha niveletRripat e belit dhe kofshëve me brendësi të termoformuar që përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin për rehati të jashtëzakonshmeRrip me 2 kopsa vetë-kyçëse dhe kofshë të rregullueshme për një përshtatje optimale4 s..
€75.00
Kodi: 7318860202490Shtojca: Shirit kokeBateria: 3 x AAA (e përfshirë) / bateri e rikarikueshme (e disponueshme veçmas)Distanca e dritës: 30 m (modaliteti min) / 50 m (modaliteti maksimal)Treguesi i baterisë: poProdhimi: 220 LumenRezistenca ndaj ujit: IPX5..
€27.00
Helmeta alpinizmi ARMOUR / Madhësia: 50-57
E fundit
Predha e brendshme e bërë nga EPS dhe kapak i jashtëm në ABS të injektuar me veshje të butë me prekje• Vrima anësore për ajrim• Sistemi i rregullueshëm i rregullimit të pasmë• Sistemi i fortë i lidhjes ballore..
€68.00
Kodi: 793661415657- Dy karabina Easy Rider- Elastike- Unaza për t'u varur drejtpërdrejt në parzmore- Shumë kompakt në mbulesën e saj me zinxhir- Absorboni energji për të reduktuar forcën e goditjeve- Rezistent ndaj gërryerjes..
€150.00
Brendi             POLIFOAMKodi                 5997608578091Dimensionet  190 x 55 x 0,3Pesha              200,00 gInfo        E hollë dhe e lehtë e bërë n..
€10.00
Brand: Vango
Brendi              VangoKodi                 5709388091574Diametri         225 x 140 cmPesha              2400 g..
€100.00
Prej 1 deri 12 nga 37 (4 faqe)