Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Alpinizëm

o   Forma e orës së rërës ju lejon të ecni natyrshëm dhe siguron tërheqje të përsosur.o   Struktura fleksibël "kujton" vëllimin, falë rregullimit paraprak anësor.o   Ngritja e lehtë e thembrave - thjesht shtypni fshikëzën me shtyllën.o   Veshje dhe rreg..
€180.00
Brand: Alpina
Diamond 2.0 është perfekte për tre sezone për ditët e pranverës, vjeshtës dhe verës, shumë komode dhe të lehta. Pesha: 370grNumrat: 36,37,42,43..
€57.00
Brand: Scott
Brendi: ScottKarakteristikat: ajroset, jashtëzakonisht i lehtëPërdorimi: hiking, MTBDimensionet: 40cm x 24cm x 7cmNgjyra: e verdhëMateriali: poliamid, poliestër, D3O®..
€59.00
Shishe inoxi explorer 1.0L
Nuk ka në stok
Shishe ujiMarka SiggSeria ExplorerNgjyra jeshileMateriali çelik inoxKapaciteti 1 LHapje e gjerëKapak i dobishëm me vidëI papërshkueshëm nga rrjedhjetLani me dorëPa BPAI përshtatshëm për pije të gazuaraJo i përshtatshëm për zierjen e ujit..
€28.00
Çelik inox - Ofron qëndrueshmëriKapaku i vidhos - Lejon akses të shpejtë dhe të lehtë në hidratim.I papërshkueshëm nga rrjedhjet - Parandalon derdhjetUnaza e gjerë - Lejon bartje të lehtë.Pa BPANgjyra: RozëGjinia: burra, gra Sporti: Vrapim, JashtëLloji: ShisheKarakteristikat: e lehtë..
€28.00
Brezore per alpini ENERGY CR 4 XS-M
E fundit
Parzmore e gjithanshme, plotësisht e rregullueshme për ngjitje në të gjitha niveletRripat e belit dhe kofshëve me brendësi të termoformuar që përshtaten në mënyrë të përkryer me trupin për rehati të jashtëzakonshmeRrip me 2 kopsa vetë-kyçëse dhe kofshë të rregullueshme për një përshtatje optimale4 s..
€75.00
Kodi: 7318860202490Shtojca: Shirit kokeBateria: 3 x AAA (e përfshirë) / bateri e rikarikueshme (e disponueshme veçmas)Distanca e dritës: 30 m (modaliteti min) / 50 m (modaliteti maksimal)Treguesi i baterisë: poProdhimi: 220 LumenRezistenca ndaj ujit: IPX5..
€27.00
Helmeta alpinizmi ARMOUR / Madhësia: 50-57
E fundit
Predha e brendshme e bërë nga EPS dhe kapak i jashtëm në ABS të injektuar me veshje të butë me prekje• Vrima anësore për ajrim• Sistemi i rregullueshëm i rregullimit të pasmë• Sistemi i fortë i lidhjes ballore..
€68.00
Kodi: 793661415657- Dy karabina Easy Rider- Elastike- Unaza për t'u varur drejtpërdrejt në parzmore- Shumë kompakt në mbulesën e saj me zinxhir- Absorboni energji për të reduktuar forcën e goditjeve- Rezistent ndaj gërryerjes..
€150.00
Brendi             POLIFOAMKodi                 5997608578091Dimensionet  190 x 55 x 0,3Pesha              200,00 gInfo        E hollë dhe e lehtë e bërë n..
€10.00
Thes per fjetje Ultralite Pro 200 Thes per fjetje Ultralite Pro 200
E fundit
Brand: Vango
Firma Vango Kodi 5023518803012 Paketimi 25.0 x 22.0 cmGjatesia 205 cmPesha1.1 kg..
€155.00
Çantë shpine / Vango Pinnacle 60:70 Çantë shpine / Vango Pinnacle 60:70
E fundit
Brand: Vango
Brendi Vango Kodi 5023518824697 Dimensionet 82 x 26 x 35Karakteristikat Reflektive , Mbulesë shiu, Hydration systemPesha 2.7 kg..
€175.00
Prej 1 deri 12 nga 29 (3 faqe)