Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Zhytje

Kostume për larje për fëmijë / Speedo - PPT LS SWIMSUIT JF BLUE/PURPLE Kostume për larje për fëmijë / Speedo - PPT LS SWIMSUIT JF BLUE/PURPLE
Zbritje
Brand: Speedo
Përbërja: 82% poliestër i ricikluar, 18% elastan (Creora ® HighClo)I përshtatshëm për notim të rregulltMbulim i lartë i krahëve, gjoksit dhe shpinësHapja e zinxhirit të përparmë Teknologjia Creora® Highclo™ siguron:Rezistencë më të lartë ndaj kloritForcë dhe qëndrueshmëri më të madhe të mate..
€38.00 €42.00
Kostume për larje për fëmijë /Speedo - PLMT DIGI HYST JF BLUE/PURPLE Kostume për larje për fëmijë /Speedo - PLMT DIGI HYST JF BLUE/PURPLE
Zbritje
Brand: Speedo
Materiali: 82% poliestër i ricikluar, 18% elastan (Creora® HighClo)Teknologjia Creora® Highclo™Rezistencë më e lartë ndaj kloritFortësi dhe qëndrueshmëri më e madhe e pëlhurësLinja e aplikuar dhe formimi i siluetitTeknologjia ECO EnduraBrite ofron:Mbajtje më të gjatë të ngjyraveRezistencë më të lart..
€23.00 €25.00
Brand: Speedo
Karakteristikat kryesore:Për të dy gjinitëMadhësia standard (Një masë)Përdorimi për: Sportet e ujitMateriali: ShkumëKapaciteti maksimal: 100kg..
€20.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL MSBY JF BLACK/PINK Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL MSBY JF BLACK/PINK
Zbritje
Brand: Speedo
Dizajni i shpinës së muskujve dhe këmba mesatare ofrojnë fleksibilitet dhe liri lëvizjeje, kështu që ju mund të tundni stërvitjen tuaj me rehati. E bërë nga pëlhura jonë ECO Endurance+, thahet shpejt dhe reziston 100% ndaj klorit.  Muscleback - ofron fleksibilitet dhe liri lëvizje..
€27.00 €30.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL MSBK JF NAVY/PINK Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL MSBK JF NAVY/PINK
Zbritje
Brand: Speedo
Muscleback - i shkëlqyeshëm për seanca noti më të gjata me dizajnin që lejon gamën e plotë të lëvizjes Rezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - shtrihet pëlhura në mënyrë që të ..
€27.00 €30.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL LSUT JF BLACK/PINK Kostume për larje për fëmijë / Speedo - HYPERBOOM SPL LSUT JF BLACK/PINK
Zbritje
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seanca më të gjata noti, stili i mbrapa muskujve i mundëson fëmijës tuaj të arrijë një gamë të plotë lëvizjesh gjatë notit, ndërsa stili Legsuit ofron mbulim më të madh. Tharhet shpejt dhe elastik për t'i mbajtur fëmijët aktivë të rehatshëm, është bërë nga pëlhura Endura..
€27.00 €30.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIVE TRSP MSBK JF NAVY/PURPLE Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIVE TRSP MSBK JF NAVY/PURPLE
Zbritje
Brand: Speedo
Thinstrap Muscleback - siguron fleksibilitet të plotë gjatë notit dhe rripa të hollë mbështetësRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Ruajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijon..
€22.00 €24.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI PLMT SPBK JF BLUE/YELLOW Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI PLMT SPBK JF BLUE/YELLOW
Zbritje
Brand: Speedo
Splashback - rripat e vendosur larg nga supet duke rritur lirinë e lëvizjes në ujëPrintimi dixhital - ofron ngjyra dhe definicion të shkëlqyeshëmMateriali: 80% polyester të ricikluar, 20% ElastanPa mëngëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten..
€29.00 €32.00
Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI ALV LDBK JF BLACK/BLUE Kostume për larje për fëmijë / Speedo - DIGI ALV LDBK JF BLACK/BLUE
Zbritje
Brand: Speedo
Materiali: 80% poliamide 20% elastan (Creora HighClo)Pëlhura:  Endurance® 10 - rezistencë më e lartë ndaj klorit dhe mbajtje e formësKostum me një copë - Mbështet lëvizjen dhe fleksibilitetin e shpatullave, duke e bërë këtë kostum të përsosur për stërvitje100% rezistent ndaj klori..
€29.00 €32.00
Bikini për femra / Speedo - BANDED TRI 2PC ALV PRT AF ORANGE/RED Bikini për femra / Speedo - BANDED TRI 2PC ALV PRT AF ORANGE/RED
Zbritje
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€33.00 €45.00
Bikini për femra / Speedo - BANDED TRI 2PC AF PURPLE Bikini për femra / Speedo - BANDED TRI 2PC AF PURPLE
Zbritje
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€33.00 €44.00
Kostume për larje me mang të gjata, për Femra - SPEEDO Kostume për larje me mang të gjata, për Femra - SPEEDO
Zbritje
Brand: Speedo
Materiali: 80% Poliamid dhe 20% ElastanRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtatet si e re për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuar - Endurance 10..
€32.00 €36.00
Prej 1 deri 12 nga 68 (6 faqe)