Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Futboll

Është në përputhje me shumë produkte si:Goma makinash, krevate me fryrje, varka me fryrje, shirita krahu, krevate deti, jelek shpëtimi, topa etj.Është një produkt që mund ta përdorim për një kohë të gjatë...
€100.00
Top futbolli / Molten - PF-541, nr.4
Nuk ka në stok
Brand: Molten
Top për stërvitjeKonstruksion klasik i paneleve 32Materiali: PVCMadhësia: 4 | Përdorimi: Jashtëm..
€16.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti, i papërshkueshëm nga uji)Ngjyra: E bardhëGama e moshës (përdorimi): Për të RriturPesha: 200gram..
€22.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti, i papërshkueshëm nga uji)Ngjyra: E kaltërPesha: 130gram..
€17.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti)Ngjyra: E kuqeGama e moshës (përdorimi): FëmijëPesha: 100gram..
€12.00
Brand: Molten
Pompë e madhe me cilësi të shkëlqyer, ultra efikase.Ndërtim i fortë i kompletuar me gjilpërë.Përbërja: alumin i lehtë.Një domosdoshmëri për mësuesit dhe trajnerët.Lartësia: 50cmPesha: 0,5kg*Vëmendje:Kur fryni një top me një pompë, është  e rëndësishme që gjilpëra të..
€22.00
Brand: Molten
Madhësia: 780x270x270mmNgjyra: KaltërtMaterial: poliestërDisponueshmëria: për 3 topaRrip i rregullueshëm i shpatullave..
€25.00
Brand: Garlando
Kornizë çeliku e rëndë e përbërë nga gypa me diametër 32 mm.Veshja me pluhur mundëson përdorimin e çdo moti.Ngjyra: argjend.Rrjetë poliesteri rezistente ndaj motit, rezistente ndaj rrezeve ultraviolet, me mbështetëse të dyfishta të fiksimit në kornizëNgjyra: e bardhë.Dimensionet: 180 x 120 x 60 c..
€69.00
Brand: Sportsystem
Karrocë shënuese për vijëzimin e fushave të futbollit, duke përdorur ngjyra ekologjike...
€680.00
Brand: Sportsystem
Model i fryer për stërvitje me bazament që qëndron vetë, i butë dhe i sigurt Lartësia: 200cm..
€228.00
Brand: Molten
Madhësia: 4 | Vendi i përdorimit: jashtëTop për stërvitjeKonstruksion klasik i paneleve 32Të qepura me dorëKarakteristika të mira të lojës për shkak të strukturës së sipërfaqesQëndrueshmëri e mirëMateriali PU/PVC..
€14.00
Brand: Molten
Madhësia: 5 | Vendi i përdorimit: jashtë Top stërvitor/promocionalKopja zyrtare e topit të UEFA Europa League sezoni 2022/23Konstruksion klasik i paneleve 32Makinë e qepurMateriali TPU..
€14.00
Prej 1 deri 12 nga 80 (7 faqe)