Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Gjimnastikë

Materiali: Vinyl i rëndëMosha: 6 vjeç e lartë me mbikqyrje nga të rrituritDiametri: 40cm dhe 50cm*Fotografia është ilustrim, ngjyra e produktit është ngjyrë vjollcë!..
€80.00
Brand: Sportsystem
Litar tërheqjeje 15m i gjatë.Diametri 30 mmSkajet e mbuluara me lëkurëTre markera me ngjyra...
€100.00
Brand: Sportsystem
Brendi: SportsystemKodi: S02304Disk gome për stërvitje..
€33.50
Brand: Garlando
Diametri: 140 cmLartësia: 192 cm (përfshirë rrjetën e sigurisë) - 38 cm (trampolinë)Pesha bruto / pesha neto: 17,9 kg / 16,6 kgDimensionet: 86 x 32 x 30 cmShtyllat mbrojtëse me gjerësi: 15 cmKëmbët: 6..
€144.00
Brand: Haest
Brendi: HaestBarkodi: 7767846404241Pesha: 120gDiametri: 24cm..
€3.60
Brand: Haest
Brendi            HaestBarkodi              7767846404234Pesha           120 gDiametri       24 cm..
€3.60
Brand: Haest
Brendi            HaestKodi                7767846404227Pesha             120 gDiametri         24 cm..
€3.60
Brand: Sportsystem
Brendi          SportsystemKodi             000000SS04530Materiali       Plastik..
€1.00
Brand: Sportsystem
Brendi          SportsystemKodi             000000SS01210..
€12.00
Prej 1 deri 12 nga 20 (2 faqe)