Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Hendboll

Brand: Sportsystem
Gola hendbolli me përmasa të brendshme 300×200 cm.Model portativ i punuar me profil alumini të përforcuar të llakuar (bardhë-zi, bardh-kuq, bardhë-blu) me prerje katrore 80×80 mm.Korniza e tokës dhe korniza mbështetëse e rrjetës prej çeliku të llakuar...
€550.00
Brand: Molten
Madhësia: 2 | Vendi i përdorimit: brenda Top stërvitjeLëkurë e butë sintetikeKarakteristika shumë të mira të lojësShumë i dobishëmPesha dhe madhësia sipas standardit IHF për topa me dorë pa rrëshirë..
€18.00
Brand: Molten
I përshtatshëm për stërvitjeSipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje32 panele pesëkëndësheNdërtimi: i qepur me makinëMiratuar nga IHFMateriali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekjeMadhësia 2 - për fillestarët, djemtë 12 - 16 vjeç, vajzat mbi 14 vjeçPerimetri (cm): 54 -..
€20.00
Pompa për topa / Spalding
Nuk ka në stok
Brand: Spalding
 MaterialiPlastikeDimensionet e artikullit23,1 x 23,1 x 23,1 centimetraBurimi i energjisëPërshtatës..
€16.00
Top Hendbolli / Select - CIRCUIT 500 Blue/YellowN.2 B-GR
Nuk ka në stok
Brand: Select
-Top trajnues me dorë për të përmirësuar goditjen dhe kapjen-E rëndë dhe e fortë për forcimin e muskujve të gishtave dhe rehabilitimin pas lëndimit-Një fshikëz e patentuar me krahë zero brenda topit siguron rrumbullakësi optimaleMiratuar nga EHF..
€48.00
Brand: Molten
Përmasat : 64 x 64 x 100 cmKapaciteti: 20 - 30 topa..
€140.00
Brand: Molten
Përshkrimi teknik:HendbollI përshtatshëm për stërvitjeSipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje32 panele pesëkëndësheNdërtimi: i qepur me makinëMiratuar nga IHFMateriali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekjePlonder: latexNgjyra: e verdhë, jeshileMadhësia 0 - për fillestarët, 6..
€18.00
Brand: Molten
I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Topi i volejbollit i miratuar nga IHF Është një top hendbolli i qepur me dorë dhe i qëndrueshëm që rrit lehtësinë e mbajtjes falë poreve të tij në lëkurën e tij të butë.Pesha: 446 gr Madhësia: Nr. 3 (e përshtatshme për 13 vjeç e lart..
€20.00
Brand: Molten
Madhësia: 2Përdorimi: MbrendaMateriali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekjePerimetri (cm): 54 – 56Pesha: 325 - 375 gram32 panele pesëkëndëshe..
€20.00
Brand: Molten
Madhësia: 1Topi i stërvitjesSipërfaqe e butëKarakteristikat e shkëlqyera të lojësMbërthim i mirëMakinë e qepurDiametri: 30cm..
€18.00
Prej 1 deri 12 nga 15 (2 faqe)