Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Yoga

Dyshek për ushtrime, e zezë / Toorx - MAT-173 - STUDIO
Nuk ka në stok
Brand: Toorx
E përshtatshme për: joga, pilates dhe ushtrime të tjera fitnesi me siguri të plotë.Sipërfaqja e saj vinyl është e butë dhe e rehatshmeDimensionet: 173 x 60 x 1 cm..
€47.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 33 x 55 x 63,5 cm; 980 gramTrashësia: 1,2cmForma: DrejtkëndëshePërdorimi: Yoga, Fitness..
€18.00
Mbulesa vinylJep një kapje më të sigurt, të rehatshme dhe nuk do të dëmtojë dyshemetëIdeale për stërvitje me hapa, ecje ose gjimnastikë..
€14.50
Brand: Haest
Materiali:         Tel çelikuNgjyra:             KaltërtGjatësia:           3m..
€8.00
Brand: Toorx
Veçoritë:Përmasat: 2080 x 4.5 x 29 mmAksesor ideal për ushtrimet e rezistencës dhe forcimin e muskujve.Ngjyra: Vjollcë..
€15.00
Brand: Toorx
Dimensionet: 15 x 45 cmQëllimi i shkumës është të ndihmojë muskujt e lënduar gjatë shtrirjes, relaksimit dhe stërvitjes së muskujve. Kjo shkumë është ideal për joga, gjimnastikë, pilates ose fizioterapi dhe rehabilitim. Për shkak të ngurtësisë së tij, mund të përdoret si nga fillestarët ashtu edh..
€22.00
Prej 1 deri 12 nga 62 (6 faqe)