Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Basketboll

Brand: Molten
Miratuar nga FIBAMadhësia: 7Për përdorim: të brendshëmMateriali: LëkurëFshikëza: Butyl..
€100.00
Brand: Spalding
Brendi: SpaldingMateriali: LëkurëMadhësia: 7 (Pesha zyrtare)Topi është i certifikuar nga FIBAPërdorimi: Brendshëm / Indoor..
€95.00
Brand: Spalding
Dizajn standard trengjyrësh që i bën jehonë ngjyrave të NBAVendoset lehtësisht në unazat standarde të basketbollitPërdorimi: brenda dhe jashtëDimensionet: 3,94 x 1,97 x 3,94 inç..
€4.00
Brand: Spalding
Dimensionet: ‎‎16.8 x 13.4 x 2.4 cm;Materiali: PoliesterPesha: 220gramPërshtatshme për unazat në madhësi standarde..
€10.00
Konstruksion basketbolli lëvizës / Garlando - Houston, BA-12 Konstruksion basketbolli lëvizës / Garlando - Houston, BA-12
E fundit
Brand: Garlando
Strukturë vertikale me lartësi të rregullueshme, në gyp çeliku teleskopik Ø 60 mm dhe mbajtëse përforcuese, e veshur me pluhur në ngjyrë të zezë.Mekanizmi praktik dhe i sigurt i mbylljes së kolonës në lartësinë e dëshiruarLehtë i transportueshëm falë dy rrotave në bazë.Në përput..
€355.00
Brand: Molten
Miratuar nga FIBA.Prej lëkurës së përbërë.Dizajn i ri i patentuar me 12 panele për kontroll më të mirë të majës së gishtave.Sipërfaqja e sheshtë me guralecë.Fshikëza butili.Madhësia dhe pesha zyrtare.Vetëm për përdorim të brendshëm...
€75.00
Brand: Spalding
Materiali: LëkurëMadhësia: 7 (madhësia zyrtare)Topi është i certifikuar nga FIBAPërdorimi: Brendshëm / IndoorDizajn unik me dy ngjyra..
€84.00
Brand: Spalding
Brendi: SpaldingMateriali: Gomë, me cilësi të lartë dhe me rezistencë ndaj gërryerjesMadhësia: 5,6,7Topi është i certifikuar nga FIBAPërdorimi: Jashtë / Outdoor..
€14.00
Brand: Spalding
Brendi: SpaldingMateriali: Gomë, me cilësi të lartë dhe me rezistencë ndaj gërryerjesMadhësia: 7Topi është i certifikuar nga FIBAPërdorimi: Mbrenda - Jashtë / Indoor - Outdoor..
€15.00
Top basketbolli TF-250, nr.7 - Spalding Top basketbolli TF-250, nr.7 - Spalding
Nuk ka në stok
Brand: Spalding
Materiali: Lëkurë sintetikeMadhësia: 7Ideale për garat e nivelit të mesëmKapje superiore, e butë në prekje..
€33.00
Top Basketbolli / Molten -  B7G4000, nr.7
E fundit
Brand: Molten
Këta BG4000 janë topat e basketbollit të nivelit më të lartë për gamën e basketbollit të garave të brendshme Numri i paneleve: 12Materiali i mbulesës: Lëkurë e përbërë premiumFshikëza: ButilMadhësia: 7Ndërtimi: i laminuar..
€65.00
Brand: Spalding
Madhësia: 23x16x10Për të gjitha unazat me madhësi standarde..
€12.00
Prej 1 deri 12 nga 68 (6 faqe)