Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Çiklizëm

Vaj mineral hidrokarboni për përdorim në kushineta, kabllo, pedale dhe zinxhirë.Vaj biçiklete, i qëndrueshëm me vlerë të lartë, i krijuar për të depërtuar në zinxhir, me dhëmbëza, kushineta dhe pjesë të tjera lëvizëse për të reduktuar fërkimin dhe për të rritur performancën.Stabilitet i lartë oks..
€5.00
Ndiqni rrugën për një udhëtim më të lumtur me Avenue.E pajisur me jastëkë Royalgel tepër të trasha për të reduktuar shqetësimin në kockat e shalës dhe me një kanal qendror që ofron lehtësim presioni në zonën perineale, Avenue është ulësja e duhur e biçikletës për ata që kërkojnë një ekuilibër re..
€37.00
Ndenjëse unisex e projektuar për stil të rastësishëm drejtimi, pozicion të drejtë të trupit (90°).Ulëse për biçikletë e projektuar për udhëtime të shkurtra dhe të qeta nëpër qytet.Shijoni kthesat e shkurtra dhe udhëtimet e shpejta me rehati dhe besim në Aurorae.Me formën e saj të gjerë, të rrumbu..
€30.00
Unaza e frenimit të katalizatorit të testuar dhe të provuarNdërtim me një pjesëMontimi: Montimi në qendërTrashësia e unazës: 1,95 mm..
€52.00
Unaza e frenimit të katalizatorit të testuar dhe të provuarNdërtim me një pjesëMontimi: Montimi në qendërTrashësia e unazës: 1,95 mm..
€38.00
Funksional, i sigurt dhe praktik, bllokuesi spirale Tonyon siguron mbrojtje nga vjedhja e biçikletave falë kabllit të çelikut, i cili është bërë duke përdorur një teknologji të veçantë të thurjes së telave të hollë çeliku.Mekanizmi i mbylljes metalike siguron funksionim afatgjatë.Kablloja është ..
€7.00
Brand: Shimano
Mjet për montim/çmontim kupat e jashtme Shimano Hollowtech II, Race Face dhe Campagnolo me kokë mesatare me 16 pika dhe dorezë të rehatshme.Përshtatet kupat e jashtme me kokë të mesme me 16 nivele, me diametër 44 mm.Gjatësia e dorezës mundëson punën e çmontimit dhe montimit të pedaleve me lehtës..
€18.00
Çantë për bel / Scott TRAIL FR` dark grey-white Çantë për bel / Scott TRAIL FR` dark grey-white
Nuk ka në stok
Brand: Scott
Rrip i rehatshëm ultra i lehtë për përdorim të kryqëzuarKonstruksion i rripit të kofshës ultra të lehtë dhe me frymëmarrjeXhep i sipërm lehtësisht i aksesueshëm për telefona ose sende me vlerëXhepa të vegjël rrjetë në ndarjen kryesore për organizim më të mirëNjë xhep i vogël me zinxhir në pjesën..
€46.00
Brand: Syncros
SFP-02 i pajtueshëm me valvulën Presta dhe Schrader për thjeshtësi.Matës i fortë për leximin e lehtë të presionit qoftë për rrugë ose mtb.Materiali: Najloni i përforcuar me fibra xhamiLidhja: Presta/Schrader i kthyeshëm (valvula automatike)Presioni: 160 PSI / 11 Bar..
€23.00
Aksesor thelbësor që çdo çiklist që duhet të ketë në shtëpinë e tij.Ka një bazë shumë të qëndrueshme dhe një dorezë plotësisht ergonomike në formë T-je që garanton fryrje shumë të lehtë.Falë manometrit dhe përdorimit të tij funksional, ju do të jeni në gjendje të fryni gomat tuaja të biçikletës m..
€18.00
Pedale të lehta dhe të forta, të dizajnuara për biçikleta MTB, Trekking dhe City.Pedalet FP-988ZU janë të pajisura me sistemin mbajtës ZU për pedalim të qetë.Trupi dhe kafazi janë prej alumini, boshtet janë prej çeliku Bor.Reflektorët janë të përfshirë për siguri të shtuar. Modeli: FP-988ZU..
€9.00
Modeli: VP-501Lloji: BMX / MTB / UrbanTrupi: një copë aluminiBoshti: çeliku borLloji i kushinetave: kona / topaFije: 9/16x20TPërmasat: 112 x 100 x 26 mmPesha: 504 g çift..
€13.00
Prej 1 deri 12 nga 178 (15 faqe)