Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Aksesorë

Çantë Scott Trail Lite FR - 22l, maroon red
E fundit
Brand: Scott
Pesha: 385 gMateriali: Pëlhurë Shell: 100% Poliamid; Veshja: 100% poliamideDimensionet: 50 cm x 28cm x 16 cmVëlimi: 22l..
€67.00
·         Për shishet standarde me diametër: 70-74 mm·         Materiali: Ø5mm 6101 T3 alumini / termoplastik·         Pesha e shportës: 40 g..
€3.50
Brand: Scott
MaterialiPjesa e sipërme: 72% poliestër, 10% elastan, 18% poliamidPjesa e brendshme e dorës: 50% poliamide, 50% poliuretani..
€29.00
Brand: Scott
MaterialiPjesa e sipërme: 57% poliestër, 11% elastan, 32% poliamidPjesa e brendshme e dorës: 50% poliamide, 50% poliuretani..
€34.00
Brand: Scott
MaterialiPjesa e sipërme: 88% poliestër, 12% elastanPjesa e brendshme e dorës: 65% poliamide, 35% poliuretani..
€28.00
Brand: Scott
Karakteristikat:Mikro guaskë polikarbonateSistemi i rregullimit J-RAS 360Mbrojtje e zgjatur për shkak të pjesës së pasme të thellë të kokësNgjitëse reflektuese..
€59.00
Brand: Scott
Ndërtimi: Micro Shell Polycarbonate Technology In-MoldFit: Sistemi MRAS Fit ofron rregullim të plotë për të siguruar një përshtatje të personalizuar dhe të rehatshme për formën e kokës tuaj. Ventilim i optimizuarMbushje me qeliza të hapura të personalizueshmePesha: 230 gMadhë..
€100.00
Brand: Scott
Groove Plus nga SCOTT është një helmetë elegante e përqendruar në sigurinë e gjithanshme, po aq në shtëpi në qytet ashtu edhe në shtigjet më teknike.Ndërtimi: Micro Shell Polycarbonate Technology In-MoldFit: Sistemi MRAS Fit ofron rregullim të plotë për të siguruar një përshtatje të pe..
€88.00
Brand: Shimano
E përputhshme: Shimano Deore M515, M515-M, M515-LA, M525, M515-LA-M, M465, M475, M495, Nexave C501, C601, RST D-Power..
€5.50
Kodi: 8605006511059Modeli: FP-963Për: MTB / BMXFije: 9/16x20T..
€9.00
Brand: Continental
Double Fighter II e kthen një biçikletë të shkathët për të gjithë terrenin në një vrapim të shkathët në qytet.Goma rrotullohet lehtësisht në asfalt. Dorezat e jashtme të ekspozuara kafshojnë fort në zhavorr të mprehtë dhe në shtigjet e parkut. Double Fighter III ofron një mbështjellje..
€24.00
Prej 1 deri 12 nga 83 (7 faqe)