Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Badminton

Reket për Badminton / Babolat - Exporer
Nuk ka në stok
Brand: Babolat
Brendi: BabolatKodi: 3324921805764Pesha: 104 g +/- 5 gPërbërja: Alumini dhe çelikuGjatësia: 675 mmModeli i vargjeve: 22/23..
€18.00
Prej 1 deri 3 nga 3 (1 faqe)