You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Sporting

Skijim

Mögliche Optionen

Skija SCOTT / SLIGHT 83 SET M10 - 20

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523172580

560,00€ 700,00€

Brendi                 Scott

Kodi                     7615523172580

Teknologjia        Pro-Tip Rocker, 3Dimension Sidecut ,Full Ski Length Wood Core

Konstrukctioni   Sandwich Sidewall Semi-Elliptic

                             Construction - Carbon /Aramid Fibers


Zbritje
-20%

BANDANA VIKING blue-green 15 (Regular)

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115720188

7,20€ 9,00€

Materiali: 100% Poliester

Zbritje
-20%

Bandana VIKING Y DOUNT blue

Modeli: VIKING

Kodi i produktit: 5901115750819

6,40€ 8,00€


Zbritje
-20%
6,40€ 8,00€

Çanta per ortek / SCOTT - GUIDE AP 30 black-burnt orange

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317866530

750,00€
 Brendi
Scott
 Konstruksioni H/T 420 D Nylon Plain W/R , H/T 210 D Nylon Double R/S W/R
 Pesha 1390g Qanta, 1280g Alpride Sistemi
 Teknologjia Supercapacitor technology , Turbo radial fan
 Specifikimet Scott ALPRIDE AIRBAG-SYSTEM E1 , TÜV-certified , SOS label with emergency instructions , Sternum strap with emergency whistle
 Dimensionet 60-28-19cm

Çanta për ortek / SCOTT - GUIDE AP 40 dark grey-burnt orange 18

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613317866592

200,00€

o   Ngjyra: Hiri

o   Kapaciteti: 31-40 L

o   Gjinia: Unisex

o   Mosha: Për të rritur

o   Struktura: Pa kornizë

o   Përdorimi i Rekomanduar: Turne me ski

o   Ski alpine

o   Pa pajisje për ortek

ÇANTA PËR ORTEK / SCOTT PATROL E1 22 Kit burnt orange-black SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985761

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985761

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


Çanta per ortek / SCOTT PATROL E1 22Kit AP black-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523244072

1.020,00€


Çanta per ortek / SCOTT PATROL E1 30 Kit AP black-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7615523244201

1.020,00€


ÇANTA PËR ORTEK / SCOTT PATROL E1 30 Kit AP blue-dark blue SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985747

1.150,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368985747

Teknologjia            Top pocket with fleece lining

                                Stow away ice axe/pole fixation

                                Versatile daisy chain loops

                                Light hip belt with safety leg loop

Konstruksioni       Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 Kit orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985655

777,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985655

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTA SCOTT GUIDE AP 20 orange-grey SL

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368985662

170,00€

Brendi                Scott

Kodi                    7613368985662

Konstruksioni   H/T 420D Nylon Plain W/R, 1,500MM,

                            H/T 210D Nylon Double R/S W/R, 1,000MM

Karakterisitkat  SCOTT ALPRIDE AIRBAG SYSTEM 2.0

                             Diagonal ski carry system,

                             SOS label with emergency instructions

Kompozita         Shell Fabric: 100% Polyamide; Lining: 100% Polyester


ÇANTË PËR KËPUCË TË SKIJIMIT / Dalbello - CLASSIC / E ZEZË

Modeli: Dalbello

Kodi i produktit: 0821264707265

23,00€

ÇANTA DBL PER KEPUCE CLASSIC black  Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.

Ngjyra : E zezë / hirtë/ jeshile

Pesha : 0.70 kg

Madhësia : 40 x 28 x 39 cm

Origjina : Italiane  

ÇANTË PËR 1 PALË SKIJA / VÖLKL - CLASSIC / 175cm

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 821264707296

30,00€

ÇANTA VOLKL 1 PALE SKIJA CLASSIC 175cm  Çanta klasike e përshtatshme për një palë skija  me një ndarje me zinxhirë në dy drejtime, me rrip mbajtës të mbushur me Velcro dhe me sistem ventilimi për ndarjen kryesore.

Ngjyra : E zezë dhe e verdhë

Pesha : 0.80 kg

Madhësia : 175 x 25x 25 cm

Origjina : Gjermani

ÇANTË PËR KËPUCË TË SKIJIMIT / SCOTT - SKI MULTI black-dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368626879

67,00€

Brendi                    Scott

Kodi                        7613368626879

Konstruksioni       100% Polyester

Dimensionet         43cm x 30cm x 40cm


Çantë për skija / SCOTT - black-dark grey

Modeli: Scott

Kodi i produktit: 7613368239253

65,00€


ÇANTË PËR SKIJA / VÖLKL - PËR 2 PALË SKIJA - CLASSIC / 195cm

Modeli: Völkl

Kodi i produktit: 0821264707302

40,00€

ÇANTA VOLKL 2 PALE SKIJA CLASSIC - 195cm Çanta klasike e përshtatshme për dy palë skija  me një ndarje me zinxhirë në dy drejtime, me rrip mbajtës të mbushur me Velcro dhe me sistem ventilimi për ndarjen kryesore.

Ngjyra : E zezë dhe e verdhë

Pesha : 0.85 kg

Madhësia : 195 x 35x 35 cm

Origjina : Gjermani

Prej 1 deri 16 nga 288 (18 faqe)