Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Zhytje

Brand: Speedo
Përbërja: 82% poliestër i ricikluar, 18% elastan (Creora ® HighClo)I përshtatshëm për notim të rregulltMbulim i lartë i krahëve, gjoksit dhe shpinësHapja e zinxhirit të përparmë Teknologjia Creora® Highclo™ siguron:Rezistencë më të lartë ndaj kloritForcë dhe qëndrueshmëri më të madhe të mate..
€42.00
Brand: Speedo
Materiali: 82% poliestër i ricikluar, 18% elastan (Creora® HighClo)Teknologjia Creora® Highclo™Rezistencë më e lartë ndaj kloritFortësi dhe qëndrueshmëri më e madhe e pëlhurësLinja e aplikuar dhe formimi i siluetitTeknologjia ECO EnduraBrite ofron:Mbajtje më të gjatë të ngjyraveRezistencë më të lart..
€25.00
Brand: Speedo
Karakteristikat kryesore:Për të dy gjinitëMadhësia standard (Një masë)Përdorimi për: Sportet e ujitMateriali: ShkumëKapaciteti maksimal: 100kg..
€20.00
Brand: Speedo
Dizajni i shpinës së muskujve dhe këmba mesatare ofrojnë fleksibilitet dhe liri lëvizjeje, kështu që ju mund të tundni stërvitjen tuaj me rehati. E bërë nga pëlhura jonë ECO Endurance+, thahet shpejt dhe reziston 100% ndaj klorit.  Muscleback - ofron fleksibilitet dhe liri lëvizje..
€30.00
Brand: Speedo
Muscleback - i shkëlqyeshëm për seanca noti më të gjata me dizajnin që lejon gamën e plotë të lëvizjes Rezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - shtrihet pëlhura në mënyrë që të ..
€30.00
Brand: Speedo
E shkëlqyeshme për seanca më të gjata noti, stili i mbrapa muskujve i mundëson fëmijës tuaj të arrijë një gamë të plotë lëvizjesh gjatë notit, ndërsa stili Legsuit ofron mbulim më të madh. Tharhet shpejt dhe elastik për t'i mbajtur fëmijët aktivë të rehatshëm, është bërë nga pëlhura Endura..
€30.00
Brand: Speedo
Thinstrap Muscleback - siguron fleksibilitet të plotë gjatë notit dhe rripa të hollë mbështetësRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Ruajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijon..
€24.00
Brand: Speedo
Splashback - rripat e vendosur larg nga supet duke rritur lirinë e lëvizjes në ujëPrintimi dixhital - ofron ngjyra dhe definicion të shkëlqyeshëmMateriali: 80% polyester të ricikluar, 20% ElastanPa mëngëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten..
€32.00
Brand: Speedo
Materiali: 80% poliamide 20% elastan (Creora HighClo)Pëlhura:  Endurance® 10 - rezistencë më e lartë ndaj klorit dhe mbajtje e formësKostum me një copë - Mbështet lëvizjen dhe fleksibilitetin e shpatullave, duke e bërë këtë kostum të përsosur për stërvitje100% rezistent ndaj klori..
€32.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€45.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€44.00
Brand: Speedo
Materiali: 80% Poliamid dhe 20% ElastanRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtatet si e re për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuar - Endurance 10..
€36.00
Prej 1 deri 12 nga 71 (6 faqe)