Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Hendboll

Është në përputhje me shumë produkte si:Goma makinash, krevate me fryrje, varka me fryrje, shirita krahu, krevate deti, jelek shpëtimi, topa etj.Është një produkt që mund ta përdorim për një kohë të gjatë...
€100.00
Top hendbolli / Molten - H2X3800-CN
Nuk ka në stok
Brand: Molten
Madhësia: 2 | Niveli: Për lojë | Përdorimi: BrendaLëkurë sintetike shumë e butëNënstrukturë e butëVeti jashtëzakonisht të mira mbrojtëse dhe kërcyeseTë qepur me dorëMiratuar nga: IHF..
€50.00
Brand: Molten
Top me cilësi të lartë, për stërvitjeKarakteristika shumë të mira loje dhe ndjesi kapëse falë materialit të butë të sipërfaqes PUPanelet e qepura me makinë janë veçanërisht të qëndrueshmeTrajtim i lehtë, falë madhësisë dhe peshës së reduktuar sipas standardit IHFMadhësia: 1 | Nive..
€18.00
Brand: Molten
Ngjitësi tretet lehtësisht dhe lahet edhe nga dyshemeja e sallës.Nuk përmban aditivë kimikë.Homologuar nga IHF.Përmbajtja: 100 ml..
€20.00
Brand: Molten
Ngjitësi tretet lehtësisht dhe lahet edhe nga dyshemeja e sallës.Nuk përmban aditivë kimikë.Homologuar nga IHF.Përmbajtja: 100 ml..
€12.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti, i papërshkueshëm nga uji)Ngjyra: E bardhëGama e moshës (përdorimi): Për të RriturPesha: 200gram..
€22.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti, i papërshkueshëm nga uji)Ngjyra: E kaltërPesha: 130gram..
€17.00
Brand: Molten
Materiali: Shkumë (me lëkurë elefanti)Ngjyra: E kuqeGama e moshës (përdorimi): FëmijëPesha: 100gram..
€12.00
Brand: Sportsystem
Gola hendbolli me përmasa të brendshme 300×200 cm.Model portativ i punuar me profil alumini të përforcuar të llakuar (bardhë-zi, bardh-kuq, bardhë-blu) me prerje katrore 80×80 mm.Korniza e tokës dhe korniza mbështetëse e rrjetës prej çeliku të llakuar...
€550.00
Brand: Molten
Madhësia: 2 | Vendi i përdorimit: brenda Top stërvitjeLëkurë e butë sintetikeKarakteristika shumë të mira të lojësShumë i dobishëmPesha dhe madhësia sipas standardit IHF për topa me dorë pa rrëshirë..
€20.00
Brand: Molten
I përshtatshëm për stërvitjeSipërfaqja e jashtme: e butë, e këndshme në prekje32 panele pesëkëndësheNdërtimi: i qepur me makinëMiratuar nga IHFMateriali: lëkurë PU me cilësi të lartë, e këndshme në prekjeMadhësia 2 - për fillestarët, djemtë 12 - 16 vjeç, vajzat mbi 14 vjeçPerimetri (cm): 54 -..
€20.00
Pompa për topa / Spalding
Nuk ka në stok
Brand: Spalding
 MaterialiPlastikeDimensionet e artikullit23,1 x 23,1 x 23,1 centimetraBurimi i energjisëPërshtatës..
€16.00
Prej 1 deri 12 nga 25 (3 faqe)