Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Body Sculpture

Banka e Pjert BSB-500YDB
E fundit
I përshtatshëm për të gjitha llojet e ushtrimeve, ushtrime me shtangë dore dhe pesha me dy duar...
€83.00
Aerobic trimmer BB-2040GEG-B
E fundit
Ngjyra:BluPesha e produktit: 0.4 kgNumri i modelit: BB-2040GEG-BGjatësia: 18 cmLartësia: 8 cmGjerësia: 21 cmMateriali: Gomë..
€8.30
Kodi: 715280702567Ngjyra: Gri dhe E Zezë/GriMadhësia: 275cm..
€8.50
Body Sculpture BB-21 Shishe uji 750mlDizajn ergonomikValvula devijueseRezistente ndaj goditjeveRezistencë ndaj nxehtësisë deri në 100°CMateriali: Plastikë Tritan BPA pa..
€9.00
Body Sculpture BB-15 Shishe uji 750mlRezistente ndaj goditjeveRezistenca ndaj nxehtësisë deri në 140 ° C..
€6.50
Body Sculpture BB-15 Shishe uji 500mlRezistente ndaj goditjeveRezistenca ndaj nxehtësisë deri në 140 ° C..
€5.00
Hula hoop që masazhon.Praktike, e lehtë dhe efikase.Për një gamë të gjerë ushtrimesh pilates - për forcimin e krahëve, kofshëve dhe trupit...
€13.00
Prej 1 deri 12 nga 36 (3 faqe)