Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Dalbello

Këpucë skijimi / Dalbello - MX 90 GW black-black 21 Këpucë skijimi / Dalbello - MX 90 GW black-black 21
E fundit
Brand: Dalbello
Ndërtimi i DS MX 90 ofron fuqi dhe kontroll së bashku me lehtësinë e ndezjes/fikjes së lehtë. Materiali tepër i lehtë redukton peshën, kopset prej alumini dhe astarja sportive TF japin montim të saktë pa pika presioni. Një zgjedhje e jashtëzakonshme për skiatorët që duan të përmirësojn..
€170.00
Këpucë skijimi / Dalbello - DS MX LTD sage green-black 21
E fundit
Brand: Dalbello
Këpucë të skijimit të shkëlqyera për të gjithë skiatorët malorë që kërkojnë fleksibilitet në mes të rrugës dhe një përshtatje të gjerë e të rehatshme.  Flex: 90Gjerësia e shputës: 104 mm Rrip Velcro 40 mm Skeleton PU Buckles F4 ALU-MICRO..
€150.00
Brand: Dalbello
Dalbello, DS MX 80  janë këpucët e skijimit me katër klikime që janë të përshtatshme për ata që sapo kanë filluar skijimin ose kanë më pak përvojë në shpatet. Këpucë jashtëzakonisht e lehtë dhe e shkathët. Ato janë shumë të rregullueshme në mënyrë që këpucët të mund të përshta..
€145.00
Këpucë skijimi / Dalbello - VELOCE 100 GW black-black 22 Këpucë skijimi / Dalbello - VELOCE 100 GW black-black 22
E fundit
Brand: Dalbello
Veloce 100 GW me thembra GripWalk të montuar paraprakisht është projektuar për skiatorë të përkushtuar në pista që kërkojnë një çizme të gjithanshme me performancë me përkulje të moderuar dhe një përshtatje të shkëlqyer që është e rehatshme për t'u veshur. o   Madhësia: MS 267 dhe..
€250.00
Brand: Dalbello
Nga pikëpamja teknike, DS AX 90 GW është një nga modelet më të avancuara në klasën e tij të çmimeve dhe është i pajisur në fabrikë me thembra GripWalk. Ofron kombinimin perfekt të rehatisë, performancës dhe përshtatjes së personalizueshme. Skiatorët e avancuar me këmbë pak më të gjera ..
€215.00
Brand: Dalbello
Përshtatje të lehtë 103 mm të fundit.Arkitekturë Cabrio 3-pjesëshe, Teknologji Contour 4 FitAstarja me cilësi të lartë Instant Fit Performance mund të formohet termikisht pas vetëm disa minutash ngrohje për një depërtim të menjëhershëm opsional.Fleksibiliteti : 110Kategoria : e gjerëMateriali : PU/P..
€275.00
Brand: Dalbello
Për skiatore fillestare deri tek ato të ndërmjetme.Pesha : 1765 gIndeksi fleksibil : 80Kategoria : ekstra e gjerëMateriali : DB Hyperlite/ DB HyperliteTeknologji : GripWalk..
€175.00
Brand: Dalbello
Flex këpucësh për ski: E butë (soft)Niveli: Fillestar - Mesatar65 Flex Rating – 65 është një zgjedhje e jashtëzakonshme për skiatorët që kërkojnë të përmirësojnë aftësitë e tyre në ski.Super Comfort Fit System – Ofron rehati, ngrohtësi dhe performancë gjatë gjithë ditës.F65 Polikarbonat - 2 Mikro..
€110.00
Brand: Dalbello
Manshetë me gjeometri me kontur të ulëtSupercomfort Junior Liner3 kopsa polikarbonate PJ4Gishtat dhe thembra të zëvendësueshme DuraGrip™Indeksi i fleksibilitetit : 30..
€90.00
Brand: Dalbello
Çantë klasike për këpucë skijimi shumë e përshtatshme me ndarje me zinxhir të dyfishtë e siguruar me Velcro, me sistem të ventilimit për ndarjen kryesore si dhe me rrip mbajtës për dorë dhe për supe.Ngjyra: E zezë / hirtë/ jeshilePesha: 0.70 kgDimensionet: 40 x 28 x 39 cmOrigjina: ..
€23.00
Brand: Dalbello
Pesha : 1670 gIndeksi fleksibil : 70 Materiali : DB HYPERLITE / DB HYPERLITEKategoria : ekstra e gjerëE përshtatshme për : Fillestarë dhe Mesatarë..
€145.00
Brand: Dalbello
Quantum Free 110 është një çizme shumë e gjithanshme freetouring që kombinon kontrollin dhe transmetimin e energjisë me karakteristika të qetë dhe të rehatshme ecjeje.Pesha : 1230 gIndeksi fleksibil : 110Materiali : poliamid kompozit/poliamid kompozitKategoria : mesatare..
€460.00
Prej 1 deri 12 nga 32 (3 faqe)