Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Kettler

Brand: Kettler
Brendi: KettlerBarkodi: 4001397382287Multigrip është ideal për të kryer ushtrime të ndryshme fitnesi...
€40.00
Brand: Kettler
·         Brendi: Kettler·          Kodi: 4001397165125Matje e besueshme e rrahjeve të zemrës E përputhshme me të gjithë kompjuterët e trajnimit KETTLER me një prizë për kapëse veshi Suplement perfekt p..
€24.00
Brand: Kettler
disk plastik i fortë me cilësi të lartë sipërfaqe e gërshetuar për stabilitet dhe siguri optimale pajisje trajnimi ideale për shtëpinë tuaj, zyrën ose ndërmjet tyre diametri: 40 cm ngjyra: e kuqe burgundy/e bardhë perle Maks. Pesha e përdoruesit: 100 kg..
€30.00
Brand: Kettler
Pesha maksimale e përdoruesit: 130kgDimensionet: 90cm x 54cm x 136cmSistemi i frenimit: ManualEkrani: kohëzgjatja, distanca, shpejtësia, RPM, kaloritë, rrahjet e zemrësMatja e rrahjeve të zemrës: Sensore të pulsit të zemrësEnergjia: Me bateriRregullimi i shalës:&..
€450.00
Traka per vrapim Kettler - Alpha Run - 600 Traka per vrapim Kettler - Alpha Run - 600
E fundit
Brand: Kettler
Motori: 3.0hpShpejtësia: 20 km/h Pjerrësi: deri në 12%Programet: 32 (programe të kontrolluara me puls (HRC))Stërvitje falas (Quickstart),Llojet e stërvitjeve: me intervale, të konfigurueshme, programe vrapimi në shtigje, vrapime përpjetëDimensionet e shiritit për vrapim: 55 x 153 cmPesha maksi..
€1,950.00
Brand: Kettler
Informacion teknik:·         Sistemi i frenimit: frena magnetike e rregullueshme me dorë·         Masa e bilancit sipas prodhuesit: 12 kg·         Gjatësia e hapit: 32 cmKompju..
€590.00
Traka per vrapim - Kettler ALPHA RUN - 200 Traka per vrapim - Kettler ALPHA RUN - 200
Nuk ka në stok
Brand: Kettler
Motori: 2.5 hpShpejtësia: 18 km/h Pjerrësi: deri në 12%Programet: 32 (programe të kontrolluara me puls (stërvitje HRC))Stërvitje falas (Quickstart)Llojet e Stërvitjeve: stërvitje me intervale, stërvitje të konfigurueshme, programe vrapimi në shtigje, vrapime përpjetëDimensio..
€1,250.00
Brand: Kettler
Sistemi i frenimit magnetik: ManualDimensionet: 115 x 160 x 62 cmEkrani: mundësi të leximit të të dhënave të tilla si rrotullimet e pedalit tuaj në minutë, shpejtësinë, rrahjet e zemrës, kohën e stërvitjes,konsumin e energjisë dhe distancën me një shikim.Energjia: Me bateri..
€650.00
Biçikletë Magnetike / Kettler - AVIOR R - HT1004 - 100 Biçikletë Magnetike / Kettler - AVIOR R - HT1004 - 100
Nuk ka në stok
Brand: Kettler
Dimensionet: 165 x 109 x 63 cmLCD me 12 programe duke përfshirë HRC dhe memorie të përdoruesitShfaqje e vazhdueshme e 7 funksioneve.Sistemi magnetik i frenave ofron 16 faza të rezistencës.Alarmi vizual kur kalon frekuencën maksimale të pulsit.Testi i fitnesit të pulsit të rikuperimit.Rregullim..
€800.00
Prej 1 deri 12 nga 22 (2 faqe)