Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Scott

Çantë për bel / Scott TRAIL FR` dark grey-white Çantë për bel / Scott TRAIL FR` dark grey-white
Nuk ka në stok
Brand: Scott
Rrip i rehatshëm ultra i lehtë për përdorim të kryqëzuarKonstruksion i rripit të kofshës ultra të lehtë dhe me frymëmarrjeXhep i sipërm lehtësisht i aksesueshëm për telefona ose sende me vlerëXhepa të vegjël rrjetë në ndarjen kryesore për organizim më të mirëNjë xhep i vogël me zinxhir në pjesën..
€46.00
Brand: Scott
Kapëse e poshtme silikoniRrjetë për ventilim (frymemarrëse)Teknologjitë:DRYOxcellDUROxpandMateriali:80% poliamid & 20% elastanLarje me makinë: Trajtim normal (maksimumi 30°C)..
€64.00
Helmet për çiklizëm për fëmijë / Scott SPUNTO JR black-radium yellow RC - 20 Helmet për çiklizëm për fëmijë / Scott SPUNTO JR black-radium yellow RC - 20
Nuk ka në stok
Brand: Scott
Mbulim i zgjeruarGama e përdorimit:ÇiklizëmNdërtimi:Teknologji In-Mold, Micro Shell polikarbonatSistemi i përshtatjes:J-RASMadhësia:Standarde..
€46.00
Brand: Scott
Korniza:Sub eRIDE 6061 AlloyPiruni:SUNTOUR NEX-E25 DS QR 700C STEEL TAPERED / 63mm TravelPajisja elektrike:Bosch Active EU: 25 kmh / SHBA: 20 mphBateria:PowerTube 400 WhEkrani:Ekrani PurionKarikuesi:2A ChargerNdërruesit:Shimano Alivio 3100 9 SpeedZinxhiri:KMC E9s NPBKLevat e frenave:Shimano BR-M200..
€3,100.00
Brand: Scott
Korniza:Sub eRIDE 6061 AlloyPiruni:SUNTOUR NEX-E25 DS QR 700C STEEL / 63mm TravelPajijsa elektrike:Bosch Active PlusBateria:Batery PowerPack 400 WhEkrani:Purion DisplayKarikuesi:2A ChargerNdërruesit:Shimano Alivio 3100 9 SpeedZinxhiri:KMC E9s NPBKLevat e frenave:Disk Shimano BR-M200Frenat:Disk Sh..
€3,000.00
Brand: Scott
Korniza:Sub Comfort 6061 Tig weldingPiruni:SR Suntour M3010 / 50mm travel / coilNdërruesi i pasëm:Shimano RD-TX800-SGS 7 SpeedNdërruesi i përparëm:Shimano FD-TY510Ndërruesit:Shimano ST-EF41Zinxhiri:KMC Z51Dorëzat e frenave:Shimano ST-EF41Frenat:Promax TX123Timoni:HL NR-AL-16 W: 610mm KomfortH's..
€950.00
Brand: Scott
Korniza:Speedster Disc / 6061 D.Butted AlloyEndurance geometry / int. cable routingSyncros fender kit readyPiruni:Speedster Alloy Disc1 1/4"-1 1/2" Excentric Alloy steererNdërruesi i pasëm:Shimano Claris RD-R2000-GS16 SpeedNdërruesi i përparëm:Shimano Claris FD-R2000Ndërruesit:Shimano Claris ST-R200..
€1,300.00
Brand: Scott
Viti i modelit: 2023Lloji: Cross CountryPërdorimi: UnisexMadhësia e rrotës: 29"Materiali i kornizës: AluminMateriali i kornizës: 6061 custom-butted alloyPiruni: RockShox Judy Silver TK, Solo Air spring, 2-mode compression adjust via Scott RideLoc 2 remote lever, rebound adjust, 42mm offsetDiametri ..
€1,750.00
Brand: Scott
Formë anatomike për përshtatje perfekteRezistente ndaj gërryerjes në thembër dhe gishtërinjDizajn i përjetshëm dhe i gjithanshëmLeshi Merino ndihmon për të mbajtur të freskët në verë dhe ngrohtë në dimërMerino ka një menaxhim të mirë të lagështisë dhe një rezistencë të shkëlqyer n..
€20.00
Brand: Scott
Frymëmarrëese dhe e papërshkueshme nga ujiPaneli i kyçeve me mbushje të lehtëRreshtim i butë prej leshiRrip doreTeknologjia:Insert DRYOsphereDRYOsphere 3L pjesa e pasme e materialit doreDUROloftPërbërja:Materiali: 100% poliesterIzolimi:BOH: 280 g DUROloft..
€45.00
Brand: Scott
Frymëmarrëese dhe e papërshkueshme nga ujiPaneli i kyçeve me mbushje të lehtëRreshtim i butë prej leshiRrip doreTeknologjia:Insert DRYOsphereDRYOsphere 3L pjesa e pasme e materialit doreDUROloftPërbërja:Materiali: 100% poliesterIzolimi:BOH: 280 g DUROloft..
€45.00
Brand: Scott
Frymëmarrëese dhe e papërshkueshme nga ujiPaneli i kyçeve me mbushje të lehtëRreshtim i butë prej leshiRrip doreTeknologjia:Insert DRYOsphereDRYOsphere 3L pjesa e pasme e materialit doreDUROloftPërbërja:Materiali: 100% poliesterIzolimi:BOH: 280 g DUROloft..
€45.00
Prej 1 deri 12 nga 346 (29 faqe)