Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Select

Top Hendbolli / Select - CIRCUIT 500 Blue/YellowN.2 B-GR
E fundit
Brand: Select
-Top trajnues me dorë për të përmirësuar goditjen dhe kapjen-E rëndë dhe e fortë për forcimin e muskujve të gishtave dhe rehabilitimin pas lëndimit-Një fshikëz e patentuar me krahë zero brenda topit siguron rrumbullakësi optimaleMiratuar nga EHF..
€48.00
Top për Futsal / MASTER GRAIN  WHITE/BLUE
Nuk ka në stok
Brand: Select
Brendi: SelectNgjyra: Bardhë, Kaltër, PortokallKodi: 5703543104406Materiali: Lëkurë sintetike..
€39.00
Prej 1 deri 6 nga 6 (1 faqe)