Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Spalding

Brand: Spalding
Materiali: Polikarbon (PC) (Polikarbonati i qëndrueshëm siguron përdorim të gjatë)Pesha: 15 kgPërdorimi: brendshëm/jashtëmLloji i montimit: Montimi në murDimensionet e produktit: 220 x 155 x 228 cmMadhësia e tabelës: 44,1 x 29,5 inçUnaza - Slam Jam®, diametri 45 cm..
€435.00
Brand: Spalding
Lloji i tabelës: Pllakë akrilike me mbushje me stil autentikMadhësia e tabelës: 50” (127 Cm) 4,5 mm me kornizë çeliku inoxUnaza: standardPesha: 20kgProjektuar për lojëra në ambiente të jashtme..
€550.00
Brand: Spalding
Materiali: PolikarbonDimensionet: 18 x 100 x 300 cm / 44inçPesha: 30 kilogramëLartësia minimale: 7.5 këmbëPërdorimi: Brendshëm/Jashtëm (rezistent ndaj kushteve të ftohtit,shiut)..
€250.00
Brand: Spalding
Sythet e ngurtë në krye të rrjetës ndihmojnë në parandalimin e rrahjes dhe janë shtuar majat e polipropilenit për qëndrueshmëri. o   Përshtatet me shumicën e unazave standardeo   Projektuar për përdorim të jashtëm..
€22.00
Brand: Spalding
Lartësia e rregullueshme: 2.28 në 3.05 mDiametri i unazës: Standarde, "Pro Slam Breakaway" me rrjetë të përfshirëMadhësia e tabelës: 137 x 81 cmMateriali i tabelës: akrilike (transparent me kornizë çeliku)Baza e lëvizshme: mund të mbushet me ujë ose rërë, afërsisht 128lRezistent ndaj ndryshimeve ..
€1,200.00
Brand: Spalding
E krijuar për t'ju sjellur përvojën e arenës profesionale në oborrin tuaj. Madhësia tabelës: 54"Kornizë dërrase çelikuLartësia e rregullueshme: prej 7,5' deri në 10' (prej 2.29m deri në 3,05m)Ashensori me kthesë UDorezë e ndashmeUnaza: e shkëputshmeRrjeta: Për çdo motShtyllë çeliku katrore 4"..
€1,200.00
Brand: Spalding
Materiali: PlastikeRikthen topin kudo në një hark 90°Mjet për përmirësimin e gjuajtjes së lirë dhe gjuajtjes rrethueseMban topin në fushëPërshtatet me shumicën e unazave të shtëpisëLehtë për t'u instaluarProjektuar për lojëra në ambiente të jashtme*Unaza dhe rrjeta e basket..
€21.00
Brand: Spalding
Kapaciteti: deri në 15 topa të basketbollit (madhësia 7)Rrota që lejojnë lëvizje të shpejtë dhe të lehtëLogoja Spalding e printuar në të 4 anët..
€160.00
Brand: Spalding
Materiali: MetalMosha e përdorimit: Për fëmijëPërdorimi: Brendshëm / JashtëmDimensionet: 24 x 18 x 5 inç*Rrjeta e unazës është ilustrim dhe nuk përfshihet në çmim..
€70.00
Brand: Spalding
Brendi: SpaldingMateriali: LëkurëMadhësia: 7 (Pesha zyrtare)Topi është i certifikuar nga FIBAPërdorimi: Brendshëm / Indoor..
€95.00
Brand: Spalding
Dizajn standard trengjyrësh që i bën jehonë ngjyrave të NBAVendoset lehtësisht në unazat standarde të basketbollitPërdorimi: brenda dhe jashtëDimensionet: 3,94 x 1,97 x 3,94 inç..
€4.00
Prej 1 deri 12 nga 69 (6 faqe)