Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Speedo

Brand: Speedo
Prodhuar me teknologji ekskluzive, për mbështetje, frymëmarrje dhe rehatiPjesa e sipërme e lehtë ofron ventilim 360°Dizajni i jashtëzakonshëm S-Trac shpërndan ujin, duke rritur kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqen.Pjesa e sipërme: TekstilShtojca e jashtme: Gomë sintetike..
€41.00
Brand: Speedo
Material i butë dhe i riciklueshëmVeshje tekstili për rehati të përmirësuarPorta të sipërme për të lejuar rrjedhjen e ajritSkeda të dobishme në pjesën e pasme për të ndihmuar kur vishni Ideale për plazh ose pishinëUdhëzime kujdesi: Larje me dorë..
€32.00
Brand: Speedo
Prodhuar me teknologji ekskluzive, për mbështetje, frymëmarrje dhe rehatiPjesa e sipërme e lehtë ofron ventilim 360°Dizajni i jashtëzakonshëm S-Trac shpërndan ujin, duke rritur kontaktin e drejtpërdrejtë me sipërfaqen.Pjesa e sipërme: TekstilShtojca e jashtme: Gomë sintetike..
€41.00
Brand: Speedo
Jeni të sigurt që nuk do t'ju rrëshqasin nga këmbët dhe do t'ju mbajnë të sigurt në sipërfaqet e rrëshqitshme.Pjesa e brendshme e këpucës është e veshur me një material të qëndrueshëm dhe praktik, falë të cilit do të harroni shpejt fshikëzat dhe dhimbjet e këmbëve.Pjesa e poshtme e këtyre këpuc..
€41.00
Brand: Speedo
Ideale për flokë të mesme dhe të gjatë.Ofron rehati dhe përshtatje superioreKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€18.00
Brand: Speedo
Ideale për flokë të mesme dhe të gjatë.Ofron rehati dhe përshtatje superioreKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€18.00
Brand: Speedo
Përdorimi: 2-12 vjet, deri në 50 kg max.Dimensionet: 17 x 15 x 4,4 cm; 130 gramPVC me cilësi të lartë me valvola sigurieFëmijët duhet të jenë nën mbikëqyrje kur përdorin këtë produkt...
€9.00
Brand: Speedo
Materiali: 80% najlon i ricikluar, 20% elastan (Creora® HighClo)Rezistencë më e madhe ndaj klorit sesa pëlhurat normale të rrobave të banjës: me CREORA® HighClo™ qëndron si e re për më gjatëMbajtja e formës: Pëlhura shtrihet për t'ju lejuar të notoni pa u ndier i kufizuar..
€25.00
Brand: Speedo
Materiali: 82% poliestër i ricikluar, 18% elastan (Creora® HighClo)Teknologjia Creora® Highclo™Rezistencë më e lartë ndaj kloritFortësi dhe qëndrueshmëri më e madhe e pëlhurësLinja e aplikuar dhe formimi i siluetitTeknologjia ECO EnduraBrite ofron:Mbajtje më të gjatë të ngjyraveRezistencë më të lart..
€25.00
Brand: Speedo
Materiali: 53% poliestër i ricikluar, 47% polibutilenRezistencë më e lartë ndaj klorit se rrobat e banjës tradicionaleQëndron si e re për më gjatë me mbajtjen e formës CREORA® HighClo™ − shtrirje pëlhure që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuar..
€25.00
Kapelë për not, për flokë të gjata / Speedo - LONG HAIR CAP JU BLACK/GREEN Kapelë për not, për flokë të gjata / Speedo - LONG HAIR CAP JU BLACK/GREEN
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Ideale për flokë të mesme dhe të gjatë.Ofron rehati dhe përshtatje superioreKapela ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga klori..
€10.00
Brand: Speedo
Teknologjia Speedo Biofuse për rehati dhe përshtatje maksimale100% silikon për rehati të shkëlqyerForconi muskujt e këmbëve - rezistenca e shtuar rrit ngarkesën e punës në muskujt e këmbëve tuaja, gjë që përmirëson forcën dhe qëndrueshmërinëRritni shpejtësinë e stërvitjes - perajet e stërvitjes ..
€67.00
Prej 13 deri 24 nga 209 (18 faqe)