Sporting
Shporta

Deri në 35% Zbritje në produktet e Notit

Speedo

Brand: Speedo
Projektuar duke përdorur materiale super të buta, të ngjashme me xhel dhe me teknologjinë Speedo Biofuse®, dhe ofrojnë rehati të plotë.Lentet e polarizuara e bëjnë këto syze ideale për notin në ujë të hapur dhe triatlonet.Lentet e polarizuara minimizojnë shkëlqimin nga uji Ideale për not n..
€35.00
Lopata për zhytje / Speedo - LONG BLADE FIN AU VARIOUS Lopata për zhytje / Speedo - LONG BLADE FIN AU VARIOUS
Nuk ka në stok
Brand: Speedo
Karakteristikat kryesore: Përbërja: gomë 100% natyrale E shkëlqyeshme për të gjitha nivelet e trajnimit, mësimdhënies dhe rekreacionit. Ndihmon në zgjatjen e goditjes dhe përmirësimin e teknikës dhe shpejtësisëNumri EU: 44-45..
€41.00
Brand: Speedo
Karakteristikat kryesore: Përbërja: gomë 100% natyrale E shkëlqyeshme për të gjitha nivelet e trajnimit, mësimdhënies dhe rekreacionit. Ndihmon në zgjatjen e goditjes dhe përmirësimin e teknikës dhe shpejtësisëNumri EU: 46-47..
€41.00
Brand: Speedo
Dizajnuar me një hapësirë ​​shtesë për flokët tuaja të gjata.Përmban një shtresë rezistente ndaj ujit dhe një pëlhurë të brendshme të butë për rehati të lartë. Lehtë për t'u veshur dhe hequr, ndihmon në mbrojtjen e flokëve tuaj kundër klorit ndërsa krijon një profil të qetë në ujë.&n..
€13.00
Brand: Speedo
Dizajnuar me një hapësirë ​​shtesë për flokët tuaja të gjata.Përmban një shtresë rezistente ndaj ujit dhe një pëlhurë të brendshme të butë për rehati të lartë. Lehtë për t'u veshur dhe hequr, ndihmon në mbrojtjen e flokëve tuaj kundër klorit ndërsa krijon një profil të qetë në ujë.&n..
€13.00
Kapelë për not, për flokë të gjata / Speedo - Long Hair CAP JU Purple/Pink Kapelë për not, për flokë të gjata / Speedo - Long Hair CAP JU Purple/Pink
E fundit
Brand: Speedo
Dizajnuar me një hapësirë ​​shtesë për flokët tuaja të gjata.Përmban një shtresë rezistente ndaj ujit dhe një pëlhurë të brendshme të butë për rehati të lartë. Lehtë për t'u veshur dhe hequr, ndihmon në mbrojtjen e flokëve tuaj kundër klorit ndërsa krijon një profil të qetë në ujë.&n..
€13.00
Brand: Speedo
Dizajnuar për temperatura të ulëta të ujit, kështu që është një zgjedhje e shkëlqyer për notarët që stërviten në pishina të brendshme më të ftohta ose në ujë të hapur.o   Të rehatshme dhe të lehta për t'u përshtaturo   Materiali: 100% silikon..
€13.00
Brand: Speedo
I përshtatshëm për fëmijët e moshave 2-12 vjeç dhe deri në 60 kg, plotëson standardet evropiane të sigurisëMateriali: PVC me cilësi të lartëLehtë për tu veshur edhe kur fryhetMe valvola sigurieFëmijët duhet të jenë nën mbikëqyrje kur përdorin këtë produkt..
€8.00
Shorce për not për fëmijë / Speedo ESSENTIAL END+ JAM JM NAVY Shorce për not për fëmijë / Speedo ESSENTIAL END+ JAM JM NAVY
Zbritje
Brand: Speedo
Shorce noti për fëmijë Dizajn shumë origjinalRrip brezi për një përshtatje më të mirëPërbërë nga pëlhura Speedo Endurance®+ e cila është 100% rezistente ndaj kloritPëlhura është rezistente ndaj rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB Jammers / këmbë të gjataNgjyra: e kaltër e mbyllur..
€23.00 €25.00
Shorce për not për fëmijë / Speedo Tech plmt jammer jm black/green Shorce për not për fëmijë / Speedo Tech plmt jammer jm black/green
Zbritje
Brand: Speedo
Shorce noti për fëmijë të prodhuara nga materiali Endurance®10 sipas standardit Oeko-Tex®, me funksion Creora®HighClo™ rezistent ndaj kloritQepje të sheshta, me gërvishtje të ulëtRrip i rregullueshëm me gjerësiMateriali: 80% poliamid, 20% elastan (Creora HighClo)Ngjyra: E zezë..
€19.00 €21.00
PAPUÇE / SPEEDO - SLIDES ONE PIECE AM BLACK PAPUÇE / SPEEDO - SLIDES ONE PIECE AM BLACK
Zbritje
Brand: Speedo
Komoditet dhe rehatiDizajni i lehtë thahet shpejt, me vrima të shtrojës për kullimin e menjëhershëm të ujit, gjë që është shumë e rëndësishme kur pushoni në plazh.Materiali: sintetikeI përshtatshëm për çdo stil.Teknologjia: EVA TechnologiesLartësia e përgjithshme: 7,5 cmTrashësia e tabanit: 2,5 cm ..
€14.00 €18.00
Prej 25 deri 36 nga 227 (19 faqe)