Sporting
Shporta

#SPORTING 60 Years of Success

Speedo

Brand: Speedo
Me përshtatje dhe siguri më të madheRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - Përshtaten si të reja për më gjatë me CREORA® HighClo™Mbajtja e formës - Pëlhura shtrihet në mënyrë që të mund të shijoni notin tuaj pa u ndier i kufizuarMateriali: 80%..
€24.00
Brand: Speedo
Splashback - rripat e vendosur larg nga supet duke rritur lirinë e lëvizjes në ujëPrintimi dixhital - ofron ngjyra dhe definicion të shkëlqyeshëmMateriali: 80% polyester të ricikluar, 20% ElastanPa mëngëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat standarde të rrobave të banjës - përshtaten..
€32.00
Brand: Speedo
Materiali: 80% poliamide 20% elastan (Creora HighClo)Pëlhura:  Endurance® 10 - rezistencë më e lartë ndaj klorit dhe mbajtje e formësKostum me një copë - Mbështet lëvizjen dhe fleksibilitetin e shpatullave, duke e bërë këtë kostum të përsosur për stërvitje100% rezistent ndaj klori..
€32.00
Brand: Speedo
E dizajnuar për pishinë dhe plazh, hixhabi i notit ju lejon të shijoni notin tuaj ndërkohë që ndiheni të sigurt se jeni të mbuluar siç duhet. Shiriti i gjerë i ballit është krijuar për të qenë i rehatshëm dhe i sigurt, dhe ka një kapacitet të dizajnuar për flokët.Duke ofruar rezistencë më t..
€20.00
Brand: Speedo
Lopatat ju ndihmojnë të përqendroheni në pozicionimin e dorës tuaj në ujë, duke përmirësuar pozicionin e kapjes dhe tërheqjes Veçoritë:Teknologjia Speedo Biofuse për rehati dhe përshtatje maksimaleTeknika e goditjes - lëvizjet e gishtave ju lejojnë të përqendroheni në pozicionimin e dorës n..
€15.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€45.00
Brand: Speedo
Pjesa e sipërme e bikineve është e veshur plotësisht me jastëk të heqshëm - për rehati dhe modesti të shtuarPjesa e poshtme e bikneve me rreshta të plotë - për rehati dhe modestiDetaje lidhëse pas - për t'u përshtatur për një përshtatje më të mirëRezistencë më e lartë ndaj klorit sesa pëlhurat t..
€44.00
Brand: Speedo
Atami II Max ju ofron rehati dhe siguri rreth ujit. Ato janë të mbushura me teknologji e cila siguron kapje maksimale në sipërfaqet e lagura dhe përmirëson qarkullimin e gjakut në këmbë. Ato ofrojnë gjithashtu përshtatje superiore, rehati maksimale, janë të gjithanshme, elegante dhe id..
€27.00
Brand: Speedo
Atami II Max ju ofron rehati dhe siguri rreth ujit. Ato janë të mbushura me teknologji e cila siguron kapje maksimale në sipërfaqet e lagura dhe përmirëson qarkullimin e gjakut në këmbë. Ato ofrojnë gjithashtu përshtatje superiore, rehati maksimale, janë të gjithanshme, elegante dhe id..
€27.00
Brand: Speedo
Ideale për përdorim në pishinë dhe në plazhDizajn i rehatshëm, ergonomikSistemi i dispenzimit hidro ofron mbërthim të përmirësuar në sipërfaqet e laguraAnti-bakterial për të parandaluar aromatRezistenca ndaj rrëshqitjes e testuar sipas standardeve të industrisë për tërheqje maksimale në lagësht/th..
€27.00
Brand: Speedo
Ideale për përdorim në pishinë dhe në plazhDizajn i rehatshëm, ergonomikMateriali i jashtëm: sintetikMateriali i brendshëm: SintetikLloji i thembrës: E sheshtëPërbërja e materialit: SintetikeGjerësia e këpucëve: e mesmeVrimat e ventilimit për rritjen e sigurisë..
€27.00
Brand: Speedo
Materiali: PVC Pa lateks të shtuar Dhomat e dyfishta të ajrit Në përputhje me standardet e sigurisë: EN 13138-1:2014Set: 2 copë Ngjyra: e verdhePër fëmijët: 6-12 vjeç (30-60 kg)..
€8.00
Prej 49 deri 60 nga 209 (18 faqe)